Výrobce: TMB
Kód výrobku: QUICK 30 1400Watt
Dostupnost: Na skladě
9 599Kč 10 665Kč
Cena bez DPH: 7 933Kč

Množství

Potřebujete poradit?

Plně profesionální vysavač od firmy TMB z Itálie osazen těmi nejkvalitnějšími komponenty. Kvalitní by-passová turbína Ametek vyrobena v České republice, určená pro nepřetržitou práci. Kvalitní PE polyethylenová nádrž odolná chemikáliím se zapouzdřenými kolečky s kovovým úchytem, dvěma zadními koly o průměru 35 cm pro přejíždění překážek a to nejdůležitější ,,QUICK CLEAN FILTER". Samočištění filtru bez nutnosti demontáže filtru nebo vypínání. Jednoduše stlačíte samočištění a filtr se vyfoukne do nádrže nebo papírového sáčku.


VYSOCE KVALITNÍ SACÍ MOTOR:

Sací turbína Ametek s vlastním chlazením rotoru a výdechem před vynutím vhodná k vysávání prachu i kapalin. Ani v jednom případě nejde vzduch ani aerosoly skrz motor. QUICK CLEAN FILTER - SAMOČIŠTĚNÍ FILTRU:

nepřerušovaná práce s vysavačem a žádné vypínání kvůli ucpanému filtru díky funkci QUICK CLEAN. Jednoduše zmáčknete čištění a filtr se sám profoukne do odpadní nádrže nebo papírového sáčku.


FILTRACE M - CLASS JIŽ V ZÁKLADNÍM VYBAVENÍ:

Vysavač je dodáván s filtrem na jemný prach ve třídě M. Filtr se dá čistit stlačeným vzduchem. není potřeba filtr vyjmout ani při vysávání kapalin.


VYSÁVÁNÍ PRACHU A KAPALIN:

Vysavač je určen na vysávání prachu a kapalin. Díky důmyslné konstrukci se kartušový filtr při vysávání kapalin nechává ve stroji. Stroj je vybaven plovákem na kapaliny. POZOR vysavač není určen k vysávání hořlavých látek!PŘÍSLUŠENSTVÍ VYSAVAČE:

  1.  1 x Sací hadice 2,7m
  2.  2 x Sací roura nerez
  3.  1 x Sací koleno nerez
  4.  1 x Kombi podlahová dýze na prach a kapaliny
  5.  1 x Dýza kulatá se štětinami
  6.  1 x Štěrbinová dýza 15 cm


Vlastnosti
Napětí 220-240 V / 50-60 Hz
Délka napájecího kabelu: 10 m
Hmotnost výrobku: 16 Kg
Rozměry : 40 x 43 x 68 cm (š x h x v)
Výkon motoru 1400 Watt
Objem nádoby 30 l
Podtlak sání 2450 mm H2O
Průtok vzduchu 51 l/sec

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
Google reCaptcha