POKA PREMIUM Box na malé pady
Není nic lepšího než čisté pracovní prostředí, kde každá pomůcka má své místo. Firma Poka Premium přichází s tímto praktickým držákem na malé pady, které se na trhu prodávají. Kvalitní kov je upraven práškovou barvou, která chrání proti další oxida..
POKA PREMIUM Držák 2 leštiček černý
Držák černý Poka Premium na 2 leštičky + 2 malé například Ibrid na bocích. Kvalitní zpracování výrobce a gumové lemování všech hran kam se leštičky věší. Přednosti výrobku: vyrobeno z 1,5mm plechu lakováno komaxitovou černou barvou kval..
POKA PREMIUM Držák 3 lešticek černý
Držák černý Poka Premium na 3 leštičky + 2 malé například Ibrid na bocích. Kvalitní zpracování výrobce a gumové lemování všech hran kam se leštičky věší.Přednosti výrobku:vyrobeno z 1,5mm plechulakováno komaxitovou černou barvoukvalitní zpracovánína ..
POKA PREMIUM Držák leštičky černý
Držák černý Poka Premium na 1 leštičku v kvalitním zpracování výrobce Poka Premium a gumové lemování všech hran kam se leštičky věší. Praktická kapsa pro smotání kabelu.  Stavba držáku je udělána tak, že se dají držáky přidávat těsně vedle sebe. M..
POKA PREMIUM Držák na pěnovací pistoli
Univerzální držák Poka Premium pro montáž na zeď v černém komaxitu. Nejčastější využití jako držák pěnovací pistole. Montážní materiál není v balení ..
POKA PREMIUM Držák na štetce a rozprašovače délka 80 cm
Dva v jednom. Ohromně velký držák na štětce rozdělené podle používání a držák rozprašovačů, které si pověsíte přímo pod název svého použití: interiér, karosérie a kola. Velice kvalitní zpracování a černé lakování výrobce Poka Premium pro každé..
POKA PREMIUM Nástěnný držák na jednorázové rukavice
Nástěnný držák na jednorázové rukavice v černé komaxitové barvě pro montáž na zeď. Přednosti výrobku: vyrobeno z 1,5mm plechu lakováno komaxitovou černou barvou kvalitní zpracování na 1 box rukavic prodávaných na našem trhu Montáž..
POKA PREMIUM Polička Leather 50 cm pro výrobky na údržbu kůže
Není nic lepšího než čisté pracovní prostředí, kde každá pomůcká má své místo. Firma Poka Premium přichází s tímto praktickým boxem pro uložení cca 15 leštících padů v černé matné barvě. Kvalitní kov je upraven práškovou barvou, která chrání proti ..
POKA PREMIUM Polička na kartáčky 20 cm
Věšák pro 5 ks kartáčů Poka Premium v černém provedení. Kvalitní zpracování. Montáž na zeď Montážní materiál není v balení ..
POKA PREMIUM Polička na kartáčky 40 cm
Věšák pro 5 ks kartáčů Poka Premium v černém provedení. Kvalitní zpracování. Montáž na zeď Montážní materiál není v balení ..
POKA PREMIUM Polička na lahvičky keramických povlaků
Není nic lepšího než čisté pracovní prostředí, kde každá pomůcká má své místo. Firma Poka Premium přichází s touto praktickou poličkou na 4 kusy lahviček keramických povlaků v černé matné barvě. Kvalitní kov je upraven práškovou barvou, která chrán..
POKA PREMIUM Polička na pady 40 cm
Není nic lepšího než čisté pracovní prostředí, kde každá pomůcká má své místo. Firma Poka Premium přichází s tímto praktickým boxem pro uložení cca 15 leštících padů v černé matné barvě. Kvalitní kov je upraven práškovou barvou, která chrání proti ..
POKA PREMIUM Polička na pady 80 cm
Není nic lepšího než čisté pracovní prostředí, kde každá pomůcká má své místo. Firma Poka Premium přichází s tímto praktickým boxem pro uložení cca 15 leštících padů v černé matné barvě. Kvalitní kov je upraven práškovou barvou, která chrání proti ..
POKA PREMIUM Polička na štětce 40 cm černá
Poka Premium praktická a kvalitní police s nápisem BODY určená na štětce používané převážně na exteriér aut. Polička má 7 různých otvorů a hodí se na téměř všechny běžné štětce. Přednosti výrobku: vyrobeno z 1,5mm plechu lakováno komaxitovou bar..
POKA Kartáč na disky s padem
POKA Kartáč s padem na čištění všech druhů disků. Kartáč o délce 26 cm má syntetické štětiny, které disky nepoškrábou. Umocněný čistící efekt díky padu, který brání poškrábání vnitřním drátem, který se při výrobě kartáčů na disky používá. Doporučujem..
POKA Large Drying Towel 90x63 cm 550gsm sušící ručník na karosérie
POKA Large Drying Towel 90x63 cm sušící ručník na karosérie. Extra velký s výbornou absorbční schopností. Velmi jemné bavlněné vlákno a jemná smyčka vlákna pomáhá sušit bez zanechání vody.  Extra velikost vhodná na všechny typy automobilů...
POKA PREMIUM 40 cm držák na štětce a rozprašovače s nápisem BODY
Kvalitní nástěnný držák na štětce a rozprašovače s nápisem BODY pro příslušenství používané na karosérii zvenku. Pokud vše má mít v detailingovém studiu svůj řád na tento stojan rozprašovače používané na karosérii např. Iron, APC a kartáčky na mezidv..
POKA PREMIUM 40 cm držák na štětce a rozprašovače s nápisem INTERIOR
Kvalitní nástěnný držák na štětce a rozprašovače s nápisem INTERIOR pro příslušenství používané v interiéru aut. Pokud vše má mít v detailingovém studiu svůj řád na tento stojan rozprašovače používané na interiéry např. čistič plastů, APC a kartáčky ..
POKA PREMIUM 40 cm držák na štětce a rozprašovače s nápisem WHEELS
Kvalitní nástěnný držák na štětce a rozprašovače s nápisem WHEELS pro příslušenství používané k mytí disků. Pokud vše má mít v detailingovém studiu svůj řád na tento stojan rozprašovače používané na čištění disků např. čistič kol, Iron a kartáčky na ..
POKA PREMIUM Detailingový stojan na kola
Představujeme vám skvělou pomůcku, bez které se neobejde žádný detailer. Držák na disky kol automobilů na kterém se dá kolo umývat, čistit, leštit nebo nanášet keramické povlaky. Poka Premium detailingový držák je stabilní, stojí na silentblokách o v..
POKA PREMIUM Detailingový vozík na kolečkách černý mat
POKA PREMIUM Detailingový vozík kovový na kolečkách je opravdová lahůdka do každého profesionálního studia. Krásný design v černé matné barvě a množství úložného místa. Na vozík z jedné strany pověsíte 2 velké leštičky, z druhé strany prostor pro pov..
POKA PREMIUM Držák na rozprašovače lišta 40 cm
Závěsná lišta na ruční rozprašovače o délce 40 cm, v černé komaxitové barvě do každého mycího centra nebo detailingového studia. Jak málo stačí, aby se rozprašovače neválely na zemi, kde nepůsobí dobře a navíc dochází k poškození přejetím, ukopnutím ..
POKA PREMIUM Držák na rozprašovače lišta 80 cm
Závěsná lišta na ruční rozprašovače o délce 80 cm, v černé komaxitové barvě do každého mycího centra nebo detailingového studia. Jak málo stačí, aby se rozprašovače neválely na zemi, kde nepůsobí dobře a navíc dochází k poškození přejetím, ukopnutím ..
POKA PREMIUM Nástěnný držák na mobil a sluchátka
Precizně vymyšlený nástěnný držák na mobilní telefon a sluchátka. Jak je již zvykem firmy Poka Premium, vše má své místo. Tento elegantní a funkční držák padne do každé detailingové dílny. Mobilní telefon má již své místo. Můžete bezproblému sledovat..
POKA PREMIUM Polička 20 cm na pásky
Praktická polička na maskovací pásky o délce 20 cm v černé komaxitové barvě...
POKA PREMIUM Polička 40 cm  pro brusné pasty, spreje nebo pady
POKA PREMIUM Polička 40 cm CUT pro brusné pasty pro montáž na zeď. Polička má vysoké okraje 86 mm pro dobrou stabilitu. Celá polička je nastříkána kvalitní komaxitovou černou barvou proti korozi. VYBÍRAT MŮŽETE MEZI NÁPISY:CUT - pro pasty a pady..
POKA PREMIUM Polička 40 cm na maskovací pásky
Praktická polička na maskovací pásky POKA-PREMIUM o délce 40 cm...
POKA PREMIUM TRIANGLE Kovový držák na 2 leštičky
POKA PREMIUM Kovový držák na 2 leštičky Triangl o rozměrech 30 x 36 cm. Každá leštička má zobáček na kabel. Tloušťka plechu 1,5 mm, chráněný matně černým komaxitem do každé designové garáže.Dodáváno bez montážního materiálu...
POKA PREMIUM TRIANGLE Kovový držák na jednu leštičku
POKA PREMIUM Kovový držák na jednu leštičku Triangl o rozměrech 30 x 18 cm se zobáčkem na kabel. Tloušťka plechu 1,5 mm, chráněný matně černým komaxitem do každé designové garáže...
Zobrazuji 1 až 30 z 30 (celkem stran 1)