Kategorie
Kartáče vikan
Multifunkční smeták Vikan 665 mm pro vnitřní a venkovní použití, kód 311752
Multifunkční smeták pro suché, mokré a mastné nečistoty. Vhodný pro zametání v interiérech jako jsou sklady nebo v exteriéru pro úklid chodníků, parkovišť apod. Díky odolným štětinám je vhodný pro zametání vapexu na benzínových stanicích nebo pro p..
VIKAN Kartáč a škrabka na sníh 2v1
2v1 Kartáč na sníh a na druhé straně škrabka na led. ..
VIKAN Kartáč na karosérii a disky s gumovým lemováním a roztřepenými štětinami
Ergonomický ruční kartáč Vikan s gumovým lemováním proti poškození při čištění a s pogumovanou rukojetí pro komfortní práci. Kartáč disponuje VTS vlákny. Každé vlákno je několikrát roztřepeno pro zjemnění vlákna a eliminování rizika poškrábání umý..
VIKAN Kartáč na odstranění chlupů v interiérech automobilů
Vhodný pro čištění čalounění. Pracovní teplota do 100 °C. Typ kartáče: tvrdý. Rozměr: 70 x 290 x 30 mm. Délka vláken: 30 mm. ..
VIKAN Kartáč ruční na čištění disků automobilů
Ruční kónický kartáč Vikan účinně vyčistí odolnou špínu z hliníkových ráfků. Kuželový design zabezpečuje důkladné vyčištění ráfků...
VIKAN Multifunkční malý kartáč na mytí
Multifunkční malý ruční kartáč s gumovým lemem. ..
VIKAN Oválný průtočný kartáč 370 mm na mytí kamionů a autobusů
Velice oblíbený kartáč Vikan s rovnou konstrukcí o délce 37 cm pro mytí osobních a nákladních automobilů. Díky velkému záběru také oblíbený při mytí autobusů a vagónů. Na závit kartáče pasují veškeré násady výrobce Vikan. VTS Vlákna - ..
VIKAN Sada štětců na mytí motorů a podběhů automobilů
Sada štětců ideální pro čištění motorového prostoru. Největší výhodou těchto štětců je jejich životnost. Štětiny jsou zalisovány do plastu a nehrozí vypadávání štětin ani při použití velmi agresivní chemie. Štětinám také nevadí, když se štětec nechá ..
VIKAN Sedmidílná sada štětců
Univerzální sada 7 jemných štětců Vikan s širokým využitím. SADA OBSAHUJE: 1 x štětec 140 x 25 mm 1 x štětec 135 x 18 mm 1 x štětec 130 x 12 mm 1 x štětec 85 x 12 mm 1 x štětec 75 x 3 mm 1 x štětec 60 x 1 mm ..
Zobrazuji 1 až 9 z 9 (celkem stran 1)