Kategorie
Kartáče vikan
Multifunkční smeták Vikan 660 mm
Multifunkční smeták pro suché, mokré a mastné nečistoty. Vhodný pro zametání v interiérech jako jsou sklady nebo v exteriéru pro úklid chodníků, parkovišť apod. Díky odolným štětinám je vhodný pro zametání vapexu na benzínových stanicích nebo pro po..
VIKAN Dárková sada štětců v boxu 3 kusy
Výhodný set 3 kvalitních kartáčů Vikan. Komfortní kartáč s nosem a lemováním, karttáč na disky kol automobilů a detailingový štětec na čištění interiéru. SADA OBSAHUJE: KARTÁČ S NOSEM - (VN.524652) Komfortní kartáč s gumovaným lemem proti ..
VIKAN Kartáč a škrabka na sníh 2v1
2v1 Kartáč na sníh a na druhé straně škrabka na led. ..
VIKAN Kartáč chlupy v interiérech automobilů
Vhodný pro čištění čalounění. Pracovní teplota do 100 °C. Typ kartáče: tvrdý. Rozměr: 70 x 290 x 30 mm. Délka vláken: 30 mm. ..
VIKAN Kartáč ruční na čištění ráfků
Ruční kónický kartáč Vikan účinně vyčistí odolnou špínu z hliníkových ráfků. Kuželový design zabezpečuje důkladné vyčištění ráfků...
VIKAN Kartáč s nosem a gumovým lemováním
Ergonomický ruční kartáč Vikan s gumovým lemováním proti poškození při čištění a s pogumovanou rukojetí pro komfortní práci. Kartáč disponuje VTS vlákny. Každé vlákno je několikrát roztřepeno pro zjemnění vlákna a eliminování rizika poškrábání umýv..
VIKAN Multifunkční malý kartáč
Multifunkční malý ruční kartáč s gumovým lemem. ..
VIKAN Oválný průtočný kartáč 420 mm
Velice oblíbený kartáč Vikan s rovnou kontrukcí o délce 42 cm pro mytí osobních a nákladních automobilů. Díky velkému záběru také oblíbený při mytí autobusů a vagónů. Na závit kartáče pasují veškeré násady výrobce Vikan. VTS Vlákna - několika..
VIKAN Sada štětců na mytí motorů a podběhů automobilů
Sada štětců ideální pro čištění motorového prostoru. Největší výhodou těchto štětců je jejich životnost. Štětiny jsou zalisovány do plastu a nehrozí vypadávání štětin ani při použití velmi agresivní chemie. Štětinám také nevadí, když se štětec nechá ..
VIKAN Sedmidílná sada štětců
Univerzální sada 7 jemných štětců Vikan s širokým využitím. SADA OBSAHUJE: 1 x štětec 140 x 25 mm 1 x štětec 135 x 18 mm 1 x štětec 130 x 12 mm 1 x štětec 85 x 12 mm 1 x štětec 75 x 3 mm 1 x štětec 60 x 1 mm VTS Vlákna: ně..
POKA Kartáč na disky s padem
POKA Kartáč s padem na čištění všech druhů disků. Kartáč o délce 26 cm má syntetické štětiny, které disky nepoškrábou. Umocněný čistící efekt díky padu, který brání poškrábání vnitřním drátem, který se při výrobě kartáčů na disky používá. Doporučujem..
Zobrazuji 1 až 11 z 11 (celkem stran 1)