Výrobce: ZviZZer
Kód výrobku: Pad Ultrafine Cut 80-90 mm
Dostupnost: Na skladě
Obj. číslo: ZV-TR09525UF
151Kč
Cena bez DPH: 125Kč

Množství

Potřebujete poradit?

ZviZZer Pad Ultrafine o průměru 80-95 mm pro extra finiš na každém laku. Speciálně doporučujeme s pastou ZviZZer Ultrafine s obsahem sealantů pro finální úpravu hlavně pastelových laků.

ÚPLNĚ NOVÝ PAD:

Velmi jemná pasta pro extra finish obsahuje polymerové sealanty. Finálním přeleštěním spolu s jemným finálním ZviZzer padem dosáhnete vysokého lesku a ochrany na pár týdnů až měsíců.

ový Pad ZviZZer Ultrafine Cut  je jedinečný svou stabilitou i po zahřátí. Díky velké hustotě otevřených buněk ,,open cells, si i po zahřátí drží svou pevnost a tím i stále stejnou leštící schopnost a zároveň životnost padu. Tímto je pad ZviZZer unikátní mezi konkurenčními pady. Pad UltraFine Cut je perfektní volbou spolu s pastou ZviZZer UltraFine Cut pro dosažení velmi vysokého lesku a zároveň nanesením ochranného sealantu.

Výška padu Zvizzer Fine Cut 80/95 je 25 mm pro dokonalou kontrolu při práci.

PŘEDNOSTI ZVIZZER ULTRAFINE CUT PADU:

  • velmi jemný pěnový pad pro excentrické leštičky
  • dosahuje velmi vysokého lesku
  • ideální pro finiš bez velké námahy
  • dlouhá životnost díky velké hustotě otevřených buněk
  • snadné čištění pomocí kartáčku, vzduchu nebo praním
  • seříznuté hrany pro delší životnost
  • značková kvalita z Německa

DOPORUČENÉ LEŠTIČKY:

  • excentrické
  • orbitální

KOMBINACE S PASTAMI:

Pro pěnový pad Zvizzer UltraFine Cut doporučujeme pastu ZviZZer Fine Cut. Pokud se karosérie již nebude nijak voskovat, doporučujeme Ultrafine pad použít s pastou Ultrafine, která obsahuje sealanty pro ochranu laku. Určitě nedoporučujeme kombinovat s konkurenčními pastami, které obsahují rozpouštědla. Zkracují životnost padů a odlepují pěnu od filcu.

NA JAKÝ LAK ZVOLIT PAD ZVIZZER ULTRAFINE CUT:

Pěnový pad UltraFine Cut bych doporučil jako velice dobrý finiš společně s pastou ZviZZer Fine Cut. Dobře se chová na ka každém laku, i když na měkkém nebo pastelovém bude třeba více otáček a častější čištění nebo měnění padů. Vždy je vhodné mít od každého padu více kusů a cca 3 x ho vyměnit. Životnost padů tím několikanásobně prodloužíte. Po práci je samozřejmě nutné pady vyčistit.

Jak poznat měkký lak? Jednoduše přejet umytý a čistý lak prstem a pokud ho poškodíte, máte před sebou měkký lak.

NA KAŽDOU PASTU JINÉ MIKROVLÁKNO:

Už se vám stalo, že jste si mikrovláknem poškrábali dokonalou práci? Ano použití rozdílných mikrovláken na stírání různých hrubostí past je také důležité. Například stírání hrubé pasty, která v mikrovláknu zůstane zapříčiní, že si s ní pak poškrábete finiš. Firma ZviZZer jde v tomhle případě naproti a ke každé barvě past a padů nabízí barevná mikrovlákna.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
Google reCaptcha