Kategorie
Pomůcky při leštění
POKA PREMIUM Detailingový stojan na kola
Představujeme vám skvělou pomůcku, bez které se neobejde žádný detailer. Držák na disky kol automobilů na kterém se dá kolo umývat, čistit, leštit nebo nanášet keramické povlaky. Poka Premium detailingový držák je stabilní, stojí na silentblokách o v..
POKA PREMIUM WDM Detailing Seat Hassock Nízké detailingové sedátko na kolečkách
Vysoce kvalitní profesionální sedátko Hassock pro každodenní použití.Sedátko je vyrobeno z nejkvalitnější konstrukční pozinkované oceli v práškové úpravě proti jakékoli korozi. Na bocích sedátka je použito jemnější lakování odolné proti poškrábání. S..
POKA PREMIUM WDN Detailing Seat Detailingové sedátko na kolečkách
Vysoce kvalitní profesionální sedátko S VYŠŠÍM POSEDEM pro každodenní použití.Sedátko je vyrobeno z nejkvalitnější konstrukční pozinkované oceli v práškové úpravě proti jakékoli korozi. Na bocích sedátka je použito jemnější lakování odolné ..
RUPES Claw Pad Tool Kartáček na čištění padů
RUPES Claw Pad Tool Kartáček na čištění padů, praktická a potřebná vychytávka pro každého detailera. Čištění padů pomocí Claw Pad Tool je bezpečné díky 2 silikonovým membránám mezi štětinami. Opačná strana slouží jako nůž pro odlepení padu od unašeče..
RUPES Claw Pad Tool Kartáček na čištění padů s pouzdrem
RUPES Claw Pad Tool Kartáček na čištění padů s pouzdrem. Praktická a potřebná vychytávka pro každého detailera. Čištění padů pomocí Claw Pad Tool je bezpečné díky 2 silikonovým membránám mezi štětinami. Opačná strana slouží jako nůž pro odlepení padu..
RUPES Wheel Covers Ochranné návleky na pneu sada 4 ks
Nové kryty kol RUPES WHEEL COVERS, speciálně navržené pro ochranu disků a pneumatik před poškozením a nečistotami, představují perfektní pomůcku pro každé detailingové studio nebo karosárnu. Tyto voděodolné vysoce kvalitní návleky dokážou zabrán..
Zobrazuji 1 až 6 z 6 (celkem stran 1)