Kategorie
Ruční leštění
ZviZZer Hand Puk Držák Puk padů
ZviZZer Hand Puk pěnový držák na ruční leštění opatřený suchým zipem. Perfektně padne do ruky a volit můžete mezi celou škálou leštících padů. Od voskování (zeleným) až po leštění či hrubého broušení.ROZMĚRY:Průměr: 100 mmVýška: 50 mmPři nákupu produ..
ZviZZer Puk Pad Fine Jemný pad 110/10 mm pro odstranění hologramů
ZviZZer Puk Pad Fine Jemný pad 110/10 mm pro odstranění hologramů. Pad je vyroben z jemné komůrkové pěny. Doporučujeme použít společně s leštící pastou ZviZZer Fine Cut leštící pastou dostupnou v balení 250 a 750ml.Také Vás tato metoda překvapuj..
ZviZZer Puk Pad Heavy Cut hrubý pad 110/10 mm pro odstranění škrábanců
ZviZZer Puk Pad Heavy Cut Hrubý pad 110/10 mm pro odstranění hrubých škrábanců laků automobilů. Pad je vyroben z hrubé komůrkové pěny. Doporučujeme použít společně s brusnou pastou ZviZZer Heavy Cut, hrubou pastou dostupnou v balení 250 a 750ml...
ZviZZer Puk Pad Kit Sada padů s držákem na ruční leštění karosérií
Kompletní sada ZviZZer puk padů k ručnímu leštění karosérií automobilů nebo motocyklů. Od hrubých škrábanců až po jemné škrábance nebo hologramy. V sadě již najdete Hand Puk, pevný pěnový držák padů se suchm zipem.Také Vás tato metoda překvapuje? Mus..
ZviZZer Puk Pad Medium Středně hrubý pad 110/10 mm pro odstranění jemných škrábanců
ZviZZer Puk Pad Medium Středně hrubý pad 110/10 mm pro odstranění jemných škrábanců laků automobilů. Pad je vyroben ze středně hrubé komůrkové pěny. Doporučujeme použít společně s leštící pastou ZviZZer Medium Cut, středně hrubou pastou dostupno..
ZviZZer Puk Pad Pre Cut Extra hrubý pad 110/10 mm pro odstranění škrábanců
ZviZZer Puk Pad Pre Cut Hrubý pad 110/10 mm pro odstranění velmi hrubých škrábanců laků automobilů. Pad je vyroben z hrubé komůrkové pěny. Doporučujeme použít společně s brusnou pastou ZviZZer Pre Cut,nebo Heavy Cut, hrubými pastami dostupnými v..
ZviZZer Puk Pad Ultrafine Ultra jemný pad 110/10 mm
Nový Puk Pad Green Ultrafine pro ruční nanášení vosků nebo sealantů. Společně s držákem padnoucím do dlaně ZviZZer Hand Pukem vybaveným suchým zipem bude vaše práce snadnější a rychlejší. Pad je vyroben z velmi jemné komůrkové pěny.Cena za 1 ksPři ná..
Zobrazuji 1 až 7 z 7 (celkem stran 1)