Kategorie
Mini pady
AUTOTRIZ Foam Polishing Pad 23 mm střední leštící pad
AUTOTRIZ Foam Polishing Pad 23 mm střední leštící padCena za 1 ks..
AUTOTRIZ Konický pad na mini leštičku
AUTOTRIZ Konický pad na mini leštičku pro model 3.0 a 2.0. Vylepšený model č.2 oproti starému žlutému déle vydrží a lépe leští. ..
AUTOTRIZ Round Shape Foam leštící pad na mini leštičku
AUTOTRIZ Round Shape Foam leštící pad na mini leštičku Autotriz 2.0 a 3.0. Vylepšený model č.2 oproti starému žlutému déle vydrží a lépe leští. ..
ZviZZer Mini Pad Blue Pre Cut 15 mm hrubý pěnový pad sada 5ks
ZviZZer MINI Pad Pre Cut 15 mm pro leštění těžce dostupných míst a dekorů v interiéru vozidel. Mini pady jsou ideální pro MINI nástavce leštiček nebo Nano leštičky AUTOTRIZ.Cena za 5 kusů.ÚPLNĚ NOVÝ PAD: Nový Pad MINI ZviZZer je jedinečný svou..
ZviZZer Mini Pad Blue Pre Cut 25 mm hrubý pěnový pad sada 5ks
ZviZZer MINI Pad Pre Cut 25 mm pro leštění těžce dostupných míst a dekorů v interiéru vozidel. Mini pady jsou ideální pro MINI nástavce leštiček nebo Nano leštičky AUTOTRIZ.Cena za 5 kusů.ÚPLNĚ NOVÝ PAD: Nový Pad MINI ZviZZer je jedinečný..
RUPES IBrid Sanding Backing Pad 30 mm Gumový unašeč pro brusné samolepící hvězdičky Ibrid Nano leštičkou
Originální gumový unašeč 30 mm pro broušení pomocí samolepících nalepovacích hvězdiček. Broušení provádějte výhradně s excentrickým nástavcem 3 mm...
ZviZZer Mini Pad Fine Cut 15 mm jemný leštící pěnový pad sada 5ks
ZviZZer Pad Mini Fine Cut 15 mm, finální leštící pad odstraňující vlásečnice v těžce dostupných místech karosérie nebo dekorů v interiéru vozidel. Cena za 5 kusů.ÚPLNĚ NOVÝ PAD: Nový Pad Mini ZviZZer Fine Cut je jedinečný svou stabilitou ..
ZviZZer Mini Pad Orange Medium Cut 15 mm středně hrubý sada 5ks
ZviZZer Pad Mini Medium Cut 15 mm pro leštění těžce dostupných míst a dekorů v interiéru vozidel. Cena za 5 kusů.ÚPLNĚ NOVÝ PAD: Nový Pad Medium Cut ZviZZer je jedinečný svou stabilitou i po zahřátí. Díky velké hustotě otevřených buněk ,,..
ZviZZer Mini Pad Red Heavy Cut 15 mm hrubý pěnový mini pad sada 5ks
ZviZZer Pad Mini Heavy Cut 15 mm pro leštění těžce dostupných míst a dekorů v interiéru vozidel. Cena za 5 kusů.ÚPLNĚ NOVÝ PAD: Nový Pad Heavy Cut ZviZZer je jedinečný svou stabilitou i po zahřátí. Díky velké hustotě otevřených buněk ,,op..
ZviZZer Mini Pad Ultrafine Cut 15 mm Velmi jemný leštící pěnový pad v sadě 5ks
ZviZZer Mini Pad Ultrafine Cut 15 mm, velmi jemný, finální pad pro leštění těžce dostupných míst a dekorů v interiéru vozidel. Cena za 5 kusů.ÚPLNĚ NOVÝ PAD: Nový Pad MINI ZviZZer je jedinečný svou stabilitou i po zahřátí. Díky velké hust..
ZviZZer Mini Pad Fine Cut 25 mm soft jemný leštící pěnový pad sada 5ks
ZviZZer Pad Mini Fine Cut 25 mm, finální leštící pad odstraňující vlásečnice v těžce dostupných místech karosérie nebo dekorů v interiéru vozidel. Cena za 5 kusů.ÚPLNĚ NOVÝ PAD: Nový Pad MINI ZviZZer je jedinečný svou stabilitou i po zahř..
ZviZZer Mini Pad Orange Medium Cut 25 mm středně hrubý pad sada 5ks
ZviZZer Pad MINI Medium Cut 25 mm pro leštění těžce dostupných míst a dekorů v interiéru vozidel. Cena za 5 kusů.ÚPLNĚ NOVÝ PAD: Nový Pad Medium Cut ZviZZer je jedinečný svou stabilitou i po zahřátí. Díky velké hustotě otevřených buněk ,,..
ZviZZer Mini Pad Red Heavy Cut 25 mm hrubý pěnový mini pad v sadě 5ks
ZviZZer Pad Mini Heavy Cut 25 mm pro leštění těžce dostupných míst a dekorů v interiéru vozidel sadě 5 kusů.ÚPLNĚ NOVÝ PAD: Nový Pad Heavy Cut ZviZZer je jedinečný svou stabilitou i po zahřátí. Díky velké hustotě otevřených buněk ,,open cells,..
ZviZZer MINI Pad Ultrafine Cut 25 mm Velmi jemný leštící pěnový pad v sadě 5ks
ZviZZer Mini Pad Ultrafine Cut 25 mm pro leštění těžce dostupných míst a dekorů v interiéru vozidel. Cena za 5 kusů.ÚPLNĚ NOVÝ PAD: Nový Pad MINI ZviZZer je jedinečný svou stabilitou i po zahřátí. Díky velké hustotě otevřených buněk ,,ope..
Zobrazuji 1 až 14 z 14 (celkem stran 1)