Kategorie
Pady 50-70mm
ZviZZer Pad Fine Cut 55-70 mm Pěnový finální leštící pad
ZviZZer Fine Cut Yellow 55-70 mm pro finální leštění. Pěna má otevřenou buňku pro lepší odvod tepla a seříznutou hranu leštící plochy pro delší životnost padu. Vyjíměčnost tohoto padu je v tloušťce jen 20mm. ÚPLNĚ NOVÝ PAD: Nový Pad Z..
ZviZZer Pad Heavy Cut 55-70 mm hrubý pěnový pad
ZviZZer Rot Trapez pad hrubý pro cutting se středovou dírou určený pro excentrické leštičky. Pěna má otevřenou buňku pro lepší odvod tepla a sežíznutou hranu leštící plochy pro delší životnost padu. Dlouhá životnost vás mile překvapí. ÚPLNĚ ..
ZviZZer Pad Medium Cut 55-70 mm One Step Pěnový pad pro jednokrokové leštění
ZviZZer Orange Trapez Medium Cut pad 55-70 mm určený pro jednokrokové leštění spolu se ZviZZer pastou One Step. Pěna má otevřenou buňku pro lepší odvod tepla a seříznutou hranu leštící plochy pro delší životnost padu. Vyjímečnost tohoto padu je..
ZviZZer Pad Pre Cut 55-70 mm Hrubý leštící pad
ZviZZer Blue Trapez Pre Cut extra hrubý pad 55-70 mm pro silný cutting se středovou dírou určený pro excentrické leštičky. Pěna má otevřenou buňku pro lepší odvod tepla a sežíznutou hranu leštící plochy pro delší životnost padu. Dlouhá životnos..
ZviZZer Pad Ultrafine Cut 55-70 mm Extra finiš
ZviZZer Pad Ultrafine o průměru 55-70 mm pro extra finiš na každém laku. Speciálně doporučujeme s pastou ZviZZer Ultrafine s obsahem sealantů pro finální úpravu hlavně pastelových laků. ÚPLNĚ NOVÝ PAD: Nový Pad ZviZZer Ultrafine Cut&n..
-20%
RUPES PAD 70 mm Coarse Foam hrubý cuttovací pad modrý
Jedinečná velkobuněčná konstrukce modrého pěnového padu odvádí teplo a přitom si kotouč uchová své leštící schopnosti. Kmitání leštičky BigFoot uvolní sloučeniny z vnitřních buněk v padu a neustále se aplikuje vrstva pasty na pracovní plochu. Mo..
-20%
RUPES PAD 70 mm Medium Foam zelený střední pad
Střední pad z řady RUPES Bigfoot, zelený pad FOAM MEDIUM. Ideální ve spojení se zelenou pastou. Kulatý otvor padu pro odvod tepla při leštění ..
-20%
RUPES PAD 70 mm Foam Fine Finální leštící
Žlutý pad Rupes Bigfoot nejvíce používaný na mini aku leštičce Ibrid. Dlouhá životnost, otvor ve středu pro odvod tepla a naprosto ideální ve spojení s velmi oblíbenou pastou RUPES KERAMIK GLOS (žlutá). Druhý nejjemnější PAD Rupes BigFoot pro opra..
-20%
RUPES PAD 70 mm Foam Ultrafine malý leštící pad pro extra finiš
Finální leštící pad ULTRAFINE pro vysoký lesk HIGH GLOSS zrcadlový efekt. Pad se nejčastěji používá na AKU leštičku Nano iBrid s největším unašečem. Tímto padem uděláte zrcadlový lesk ve všech těžce dostupných místech nebo při leštění alu disků.Výhod..
-20%
RUPES PAD 70 mm UHS Foam pro jednokrokové leštění
NOVINKA firmy RUPES leštící pad UHS o průměru 55/70 mm pro jednokrokové leštění ve spojení s pastou UHS. UHS pasta obsahuje hrubé částice, které se záhřevem rozpadají na menší. Tímto systémem zvládnete hrubé leštění až po finiš s jedním padem a pasto..
Zobrazuji 1 až 10 z 10 (celkem stran 1)