Kategorie
Pady 35-55mm
-14%
RUPES PAD 40 mm Foam Fine Finální leštící
Žlutý pad Rupes Bigfoot nejvíce používaný na mini aku leštičce Ibrid. Dlouhá životnost, otvor ve středu pro odvod tepla a naprosto ideální ve spojení s velmi oblíbenou pastou RUPES KERAMIK GLOS (žlutá). Druhý nejjemnější PAD Rupes BigFoot pro opra..
-14%
RUPES PAD 40 mm Foam Ultrafine malý leštící pad pro extra finiš
Finální leštící pad ULTRAFINE pro vysoký lesk HIGH GLOSS zrcadlový efekt. Pad se nejčastěji používá na AKU leštičku Nano iBrid s největším unašečem. Tímto padem uděláte zrcadlový lesk ve všech těžce dostupných místech nebo při leštění alu disků.Výhod..
ZviZZer Pad Fine Cut 35-55 mm Soft finální leštící pad
ZviZZer Fine Cut Yellow 35-55 mm pro finální leštění. Pěna má otevřenou buňku pro lepší odvod tepla a seříznutou hranu leštící plochy pro delší životnost padu. Vyjíměčnost tohoto padu je v tloušťce jen 20mm. ÚPLNĚ NOVÝ PAD: Nový Pad Z..
ZviZZer Pad Heavy Cut 35-55 mm hrubý
ZviZZer pad Heavy Cut hrubý pro cutting se středovou dírou určený pro excentrické leštičky. Pěna má otevřenou buňku pro lepší odvod tepla a sežíznutou hranu leštící plochy pro delší životnost padu, která vás mile překvapí. ÚPLNĚ NOVÝ PAD: ..
ZviZZer Pad Medium Cut 35-55 mm One Step jednokrokové leštění
ZviZZer Orange Trapez Medium Cut pad 40-55 mm určený pro jednokrokové leštění spolu se ZviZZer pastou One Step. Pěna má otevřenou buňku pro lepší odvod tepla a seříznutou hranu leštící plochy pro delší životnost padu. Vyjíměčnost tohoto padu je..
ZviZZer Pad Pre Cut 35-55 mm Hrubý leštící pad
ZviZZer Blue Trapez Pre Cut extra hrubý pad 55 mm pro silný cutting se středovou dírou určený pro excentrické leštičky. Pěna má otevřenou buňku pro lepší odvod tepla a sežíznutou hranu leštící plochy pro delší životnost padu. Dlouhá životnost v..
ZviZZer Pad Ultrafine Cut 35-55 mm Extra finiš
ZviZZer Pad Ultrafine o průměru 35-55 mm pro extra finiš na každém laku nebo dekorech v interiéru. Speciálně doporučujeme s pastou ZviZZer Ultrafine s obsahem sealantů pro finální úpravu hlavně pastelových laků. ÚPLNĚ NOVÝ PAD: Nový Pad Zvi..
Zobrazuji 1 až 9 z 9 (celkem stran 1)