Výrobce: Scangrip
Kód výrobku: DETAILING KIT-ESSENTIAL
Dostupnost: Na skladě
10 162Kč
Cena bez DPH: 8 398Kč

Množství

Potřebujete poradit?

SCANGRIP DETAILING KIT ULTIMATE Sada 4 světel v kvalitní tašce obsahuje vše, co potřebuje profesionál pro svou práci v detailingu.

SADA OBSAHUJE:

 1. MINIMATCH- nové světlo s akumulátorem a 5 teplotami světla
 2. MULTIMATCH R - ruční svítilna s akumulátorem a 5 teplotami světla
 3. I-MATCH 2 - hlavové LED světlo pro práci v interiéru automobilů
 4. SCANGRIP Praktickou tašku pro celou sadu a ramenním popruhem


MULTIMATCH R s Bluetooth 

Úplná novinka výrobce Scangrip Dánsko pro detailingový svět. Nabíjecí pracovní světlo ovládané přes váš telefon a možnosti nastavení 5 typů světla od 2500-6500 Kelvinů. Takový rozsah tu ještě nebyl. MULTIMATCH R má extrémně vysoký světelný výkon poskytující až 3000 lumenů pro dokonalou kontrolu laku, kde vám neunikne i ten nejmenší škrábanec nebo odchylka barvy.

Světlo je vybaveno unikátní funkcí ALL DAYLIGHT, která nabízí možnost volby mezi 5 různými teplotami barev. 5ti stupňová funkce stmívače umožňuje nastavit světlo na 5 různých úrovní v závislosti na typu práce.

//BATERIE:

Nové řešení SCANGRIP POWER SOLUTION vám poskytuje neomezenou dostupnost světla. Snadno můžete vložit novou plně nabitou baterii a pokračovat v práci během nabíjení druhé baterie. Provoz na nabitou baterii dosahuje až 15 hodin dle zvolené intenzity svícení. Doba nabíjení baterie 90 minut. Zadní ovládací displej ukazuje stav nabití baterie.

//BLUETOOTH:

Vestavěný přijímač Bluetooth snadno spárujete se svým mobilním telefonem a díky aplikaci můžete ovládat světlo MULTIMATCH R na dálku.


MINIMATCH

Úplně nová dobíjecí LED svítilna s funkcí ALL DAYLIGHT. Úplně nové ruční světlo nabízí 5 druhů barev světla a vysokým rozlišením CRI+, takže vám již neunikne jediný škrábanec. Rozmezí barev světla od 2500-6500 Kelvinů. Světlo je vybaveno spotovým vrchním LED světlem pro rychlou detekci laku.

SUNMATCH je vybaven dvěma úrovněmi svítivosti

Intenzita 1 - 50% světelného výkonu

Intenzita 2 - 100% světelného výkonu

SUNMATCH je v nabíjecí základně stále a snadno připraven k práci. Při inspekci můžete umístit lampu kdekoli díky vestavěnému magnetu a naklápěcí hlavou 180°. MULTIMATCH R je díky odolné konstrukci odolný vůči prachu i vodě. Úroveň krytí IP65. Svítilna je vybavena skleněnou čočkou odolnou vůči rozpouštědlům a jiným druhům chemie.

Indikátor stavu nabití přesně ukazuje kdy je třeba svítilnu znovu nabít. Zabudovaný inteligentní systém přehřátí přepne automaticky po 3 minutách 100% výkonu do režimu 50%.


I-MATCH 2

Nová generace světla SCANGRIP I-MATCH 2 speciálně vyvinutá pro detailery a autolakovny se skvělými parametry. Světlo s vestavěnou dvojitou čočkou a dvěma režimi svícení. 4500K pro odraz a nasvícení světlých barev a 6500K pro tmavé barvy.

 

// SCANGRIP DETAILING concept

Nová technologie dvojí čočky umožňuje volbu teplé barvy 4500K pro inspekci světlých barev a studené barvy 6500K pro tmavé barvy povrchu.

Zapínání světla pouhým pohybem ruky před čelovkou pro práci v rukavicích

 

Perfektní světelný tok nové CRI LED čočky osvětlí ideálně pracovní prostor oproti běžným čelovkám

 

NABÍJENÍ:

Nabíjení vestavěné baterie Li-Pol trvá 4 hodiny a následná výdrž akumulátoru je 2,5 hodin na plný výkon a 5 hodin na poloviční výkon.

 

BATERIE Li-pol:

Jejich výhodou je dobrý poměr hmotnost / kapacita a velká proudová zatížitelnost. Li-Pol baterie navíc netrpí paměťovým efektem ani samovybíjením. Jejich cena je stále nižší, takže postupně vytlačují jiné, méně kvalitní, typy baterií.

 

Nový I-MATCH 2 je voděodolný proti stříkající vodě, nárazuvzdorný díky celopogumovanému povrchu. Tím je naprosto vhodný a určený do mycích center pro tvrdou práci.

 

PŘEDNOSTI I-MATCH 2:

 • Dvojitá čočka - žluté a bílé světlo 4500 a 6500K
 • Vestavěný Li-Pol akumulátor s výdrží 2,5 hod na plný výkon
 • Voděodolný a nárazuvzdorný (viz specifikace)
 • Pogumované tělo svítilny a ochranná krytka LED
 • Zapínání pohybem ruky před světlem pro práci v rukavicích
 • Nabíjení přiloženým USB kabelem (powerbanka, autozapalovač)
 • LED ukazatel stavu nabitíNapsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
Google reCaptcha