DirkDu Gloss Creator by Svisswax 500 ml Finální leštící pasta s ochranou laku pro highdetailing v privátním balení od Swisswax
Specialita pro opravdové profesionály! Finišovací pasta vyrobená firmou Swisswax na míru největším profesionálům jako je německý detailer Dirk Du starající se hlavně o vozový park Porsche a Ferrari. Finišovací pasta jako druhý krok po hybridní p..
DirkDu Rush Quick Detailer by Swisswax 500 ml Detailer na karosérie
DD Rush Quick Detailer světoznámého detailera Dirk Du v profesionální edici by Swisswax pro extrémně šetrnou úpravu laku po mytí. DD Rush Detailer nabízí maximální efekt hloubky laku jak na voskované karosérii, tak i neošetřené. Polymery v detaileru ..
DirkDu Scratch Terminator by Svisswax 500 ml Silně abrazivní leštící pasta v privátním balení od Swisswax
DirkDu Scratch Terminator by Swisswax je stále vyvíjena za pomoci nejzkušenějších detailerů na celém světě. Dirk Du, světoznámý detailer z Německa je tím důkazem, že vznikla tato vyjímečná brusná pasta ve spolupráci dlouholetých studií firmy Swisswax..
DirkDu Wax Longtime 200 ml by Swisswax Vosk s obsahem 40% čisté brazilské carnauby a maximálním množstvím PTFE vosku
Specialita pro opravdové profesionály! Vosk s obsahem 40% čisté brazilské Carnauby vyrobená firmou Swisswax na míru největšímu profesionálovi jako je německý detailer Dirk Du starající se hlavně o vozový park Porsche a Ferrari. Myslíte si, že je..
Zobrazuji 1 až 4 z 4 (celkem stran 1)