Otevřeno Po-Pá 7:30 - 16:00 Showrooom Praha
Infolinka +420 212 238 227 | info@ecoservis.cz
Osobní odběr 4600+ výdejních míst
Pozor změna provozovny ! Nyní nás najdete na adrese Mladoboleslavská 1108, 197 00 Praha 9 - Kbely (hala 6)

Tento web používá a ukládá soubory cookies. Pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich využitím.

Menu
media
media

Výběr leštičky nemusí být vůbec jednoduché. Spíš bych se zaměřil na vlastní cíle,,budoucího detailera“ 

Vždy je to tak, že kvalitní nářadí je částečně zaručená cesta k úspěchu. Žádný profesionál nepracuje s low-cost nářadím v žádném oboru. Mnoho lidí se mně za dobu co dovážíme leštičky (cca 9 let) ptá, jakou si mají koupit.

Z mnoha leté zkušenosti si dokážu obhájit, že tu nejdražší. Pokud si vezmu leštičku a je jedno zda je to rotační či excentrická, tak vidím a sleduji i po mnoha letech, že ta levná při každodenní zátěži vydrží rok, některé značky bohužel jen 2 auta a ty nejlepší za dvojnásobnou cenu v každodenní zátěži vydrží 4 roky. Ať počítám, jak počítám, investice se vždy vyplatí. Navíc když pominu, kvalitní stroj, který mi poskytne to nejlepší a chyba už je jen v mých rukách.

Často se mě zákazníci ptají zda Rupes nebo Flex. Na to je těžké odpovědět. Každá ze zmíněných značek jsou na vrcholu kvality a cenově srovnatelné. Zde bude hrát roli osobní postoj zda stroj z Německa nebo Itálie. Mě osobně baví italská hravost a dizajn a příslušenství okolo, ale pokud někdo chce rotační nebo excentrickou leštičku na aku bateriový pohon, pak vyhrává Flex. Navíc aku vyměnitelné baterie Flex jsou kompatibilní se všemi dalšími stroji jako je Flex světlo, fukar nebo třeba i vrtačka.

Každopádně s těmito značkami neuděláte chybu a dle našich zkušeností je poruchovost téměř nulová.

Obě zmíněné značky prodáváme a provádíme záručn i pozáruční servis. Servis Rupes provádí pouze 2 firmy v republice a my jsme jedna z nich. U Flex jsme jediná externí firma, která má oprávnění provádět servis.