Otevřeno Po-Pá 7:30 - 16:00 Showrooom Praha
Infolinka +420 212 238 227 | info@ecoservis.cz
Osobní odběr 4600+ výdejních míst
Pozor změna provozovny ! Nyní nás najdete na adrese Mladoboleslavská 1108, 197 00 Praha 9 - Kbely (hala 6)

Tento web používá a ukládá soubory cookies. Pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich využitím.

Menu

Historie firmy sahá až do roku 1984 kdy byla založena firma a o rok později začala vyrábět detergenty pro mytí automobilů.

Přísné ekologické normy v Nizozemí a přítomnost vodních kanálů, které vedou přímo za plotem firmy Cartec jasně stanovily cestu, kterou musí výrobce jít. Použití co nejméně agresivních látek jako jsou hydroxidy a kyseliny a nahradit je aktivními přísadami.

Více než 40 let zkušeností s výrobou autokosmetiky, distribuce ve 43 zemích světa ukázala, že cartec má své místo na trhu.

Johan Willemsen, zakladatel a majitel firmy stále posouvá firmu vpřed. Mladou krev do firmy přinesl jeho syn Bram, který miluje detailing a věnuje se tomuto specifickému oboru.

Naše firma Ecoservis poprvé přivezla Cartec v roce 2015 a začali osvětu výrobků, které už v té době byly nejprodávanější například ve Skandinávii nebo Holandsku.

Za 5 let si výrobky Cartec našly širokou klientelu, která dbá na kvalitu a přitom šetrné produkty k použitým materiálům moderních automobilů, za velmi přijatelnou cenu.

Ke všem výrobkům Cartec nám výrobce dodává bezpečnostní listy, které splňují normy a přísné podmínky při auditech autosalonů.