FENICE Leather Cleaner 250 ml čistič kůže extra šetrný
Velmi šetrný čistič kůže na vodní bázi s neutrálním pH pro pravidelné čištění kůže a koženky v balení 250ml. Čistič kůže LEEATHER CLEANER je vyroben z aktivních látek a vody. Tyto čističe jsou určeny k čištění kůže pro pravidelné čištění. Čističe n..
FENICE Leather Protector 1000 ml impregnace kůže
Unikátní impregnace kůže výrobce Fenice pro dlouhou životnost kůže a koženky. Vyjímečné složení impregnace udržuje kůži pružnou, jemnou bez skřípání a hlavně s nejlepší ochranou proti praskání, odřeninám a zašpiněním.  LEATHER PROTECTOR výrobce Fen..
FENICE Steering Renovation Kit Opravný kit na volanty aut
Kompletní sada na opravu a dobarvení kůže na volantech aut. Sada obsahuje vše, co je třeba ke kompletní renovaci k novému stavu. V kitu najdete čistič, který odstraní mastnotu a nečistoty, černou Touch Up barvu pro opravu kůže, aktivátor barvy, lak, ..
FENICE Ultra Rapid Cleaner 250 ml silný čistič kůže
Silný čistič kůže a koženky Ultra Rapid Cleaner 250ml perfektně odstraňuje silné nečistoty. Používá se pokud Leather Cleaner (na vodní bázi) na znečištění nestačí. ULTRA RAPID CLEANER s vysokou odmašťovací a čistící schopností. LEATHER PR..
FENICE Power Cleaner 250 ml silný čistič kůže
Sílný čistič kůže Fenice Power Cleaner 250ml odstraňuje veškeré organické nečistoty jako je běžná špína, pot, mastnotu, krev a jiné nečistoty. Je také vhodný pro hloubkové čištění velmi zanedbané kůže. Po vyčištění výrobkem FENICE Powe Cleaner je nut..
FENICE Dye Transfer Stain Remover 100 ml odstraňovač přenesení barvy od džínů
Dye Transfer Stain Remover v balení o objemu 100 ml je určený k čištění transferů na kůži. Transfer je přenesení barvy na kůži. Toto je velice časté, jelikož má kůže velkou nasávací schopnost. Nejčastěji se můžeme setkat s přenosem barvy od džínů, de..
FENICE Dye Transfer Stain Remover 250 ml odstraňovač přenesení barvy od džínů
Dye Transfer Stain Remover v balení o objemu 100 ml je určený k čištění transferů na kůži. Transfer je přenesení barvy na kůži. Toto je velice časté, jelikož má kůže velkou nasávací schopnost. Nejčastěji se můžeme setkat s přenosem barvy od džínů, de..
INK REMOVER 20ml odstraňovač inkoustu z kůže
INK REMOVER je odstraňovač inkoustu a propisek z kůže a koženky v podobě tužky. Praktické balení s uzávěrem je vždy připraveno k použití. Odstraňuje velice šetrně a přitom účině. INK REMOVER velice dobře funguje k odstranění rtěnky z k..
FENICE Leather Protector 250 ml impregnace kůže
Unikátní impregnace kůže výrobce Fenice pro dlouhou životnost kůže a koženky. Vyjímečné složení impregnace udržuje kůži pružnou, jemnou bez skřípání a hlavně s nejlepší ochranou proti praskání, odřeninám a zašpiněním.  LEATHER PROTECTOR výrobc..
FENICE Leather Revive 250 ml Revitalizace a napínání kůže
Krém na bázi vody pro pigmentované, bycastové a suché anilinové kůže (nepoužívejte na nubuk a semiš). Leather Revive je vysoce pokročilý produkt určený k revitalizaci kůže a zlepšení pružnosti. Leather Revive je také vhodný pro bycast kůže, které maj..
FENICE Anti Squeak 100 ml odstraňuje vrzání kůže
Výrobek Anti Squeak je přímo vyvinutý proti skřípání a vrzání kůže. Je určen na extrémně suchou kůži, která ztratila svou pružnost budˇ nedostatečnou údržbou nebo používáním silných čističů. Anti Squeak je krém na bázi vody, který prostupuje skrz cel..
FENICE Ink Remover 20ml odstraňovač inkoustu z kůže a koženky
INK REMOVER je odstraňovač inkoustu a propisek z kůže a koženky v podobě tužky. Praktické balení s uzávěrem je vždy připraveno k použití. Odstraňuje velice šetrně a přitom účinně. Jeho další využití je odstraňování rtěnky a krve z povrchu kůže.PŘEDNO..
FENICE Anti Squeak 250 ml Odstraňuje vrzání kůže
Výrobek Anti Squeak je přímo vyvinutý proti skřípání a vrzání kůže. Je určen na extrémně suchou kůži, která ztratila svou pružnost budˇ nedostatečnou údržbou nebo používáním silných čističů. Anti Squeak je krém na bázi vody, který prostupuje skrz cel..
FENICE Chewing Gum Away 250 ml odstraňovač zvýkaček z broušené kůže, Alcantary a textílií
FENICE Chewing Gum Away 250 ml odstraňovač žvýkaček z broušené kůže, Alcantary a textílií je specifický, velmi účinný výrobek. ..
FENICE Mold remover 250 ml odstraňovač plísně z kůže
Mold Remover 250ml výrobce Fenice pro odstranění plísně na kůži. Na kůži se při vysokém vlhku může vytvořit plíseň specifická pro kůži. Má zelené zabarvení s nepříjemným pachem. Plíseň na kůži v automobilech se tvoří také špatným vysušením při..
FENICE Spew REMOVER 250 ml Odstraňovač zvratek
Spew Remover je speciální výrobek odstraňující pro všechny typy kůže velice nebezpečné zvratky plné kyselin...
FENICE Nubuck Cleaner 250 ml čistič alcantary a broušené kůže
Čištění broušené kůže a alkantary je velice specifické a je důležité používat pouze výrobky k tomu určené. Čistič musí být k těmto choulostivých materiálům velice šetrný a na bázi vody. Další specifickou věcí při čištění těchto materiálů je co nejmen..
FENICE Ecoguard Nubuck Protector 250 ml inpregnace broušené kůže a alcantary
Čištění broušené kůže a alkantary je velice specifické a je důležité používat pouze výrobky k tomu určené. Čistič musí být k těmto choulostivých materiálům velice šetrný a na bázi vody. Další specifickou věcí při čištění těchto materiálů je co nejmen..
FENICE Lahev 250 ml na ředění výrobků a barev s víčkem a těsněním
FENICE Lahev 250 ml na ředění výrobků a barev s víčkem a těsněním pro každého, kdo používá Čističe Fenice 1 a 5 l a rád si je aplikuje z malé nádobky. Lahev je také skvělá pro uložení namíchané barvy na opravu kůže. Lahev má více využití. ..
FENICE houba na čištění kůže molitanová
Molitanová houba Fenice na čištění pigmentované kůže a koženky v těžce dostupných místech, ale i k čištění celých ploch. Pokyny pro pravidelnou údržbu: Před čištěním koženého sedadla vysajte pomocí nástavce se štětinami. Hlavně pak spáry ..
FENICE Melaminová houba na čištění kůže
Velice účinná melaminová houba výrobce Fenice Itálie k čištění pigmentované kůže a koženky. Abrazivita houbyčky usnadňuje čištění a není třeba používání agresivních čističů. Melamin je speciální abrazivní materiál, který čistí i nejtěžší skvrn..
FENICE houba na čištění kůže DUO s melaminem
Účinná houba na čištění kůže DUO Fenice s melaminem a molitanem. Melamin je speciální abrazivní materiál, který čistí i nejtěžší skvrny. Díky silnému účinku houby není potřeba používat agresivní čističe, které poškozují samotnou kůži. Agresivn..
FENICE Pull Up Revive Houba na čištění alcantary a broušené kůže
Speciální houba Pull Up Revieve od Fenice, která renovuje broušenou kůži Nubuku nebo umělou kůži Alcantaru. Při namočení těchto choulostivých materiálů se vlákno sráží a mění vzhled. Pro renovací a opětovný krásný vzhled doporučujeme použít houbu Pu..
FENICE Microfiber Cloth - rukavice na impregnaci kůže
Mikrovláknová rukavice Fenice Microfiber Glove k nanášení impregnačních krémů na kůži a koženku. Velice jemná rukavice pro impregnování kůže a koženky. Velmi slabá struktura umožňuje impregnování i velmi úzkých míst.  Bílá barva mikrovlák..
FENICE LEATHER WIPE 3 v 1 Vlhčený ubrousek čistí, vyživuje a chrání
FENICE LEATHER WIPE 3 v 1 Vlhčený ubrouse čistí, vyživuje a chrání v jednom kroku. ..
FENICE MINI CARE KIT Čistící sada na kůži 2 x 100 ml s příslušenstvím
Sada špičkových výrobků FENICE LEATHER CARE KIT na vyčištění a impregnaci kůže od společnosti Fenice Itálie.S touto údržbovou sadou na kůži a koženku dodáte vaší kůži to nejlepší. Čistič kůže Leather Cleaner, se kterým vyčistíte kůži od běžných nečis..
FENICE MAXI CAR CARE + INK čistící sada na kůži 2 x 250 ml + odstraňovač ingoustu
Sada špičkových výrobků FENICE CAR LEATHER KIT na vyčištění a impregnaci kůže Leather Car Care Kit Maxi + Ink remover od společnosti Fenice Itálie.S touto údržbovou sadou na kůži a koženku dodáte vaší kůži to nejlepší. Čistič kůže Leather Cleaner, se..
FENICE Nubuck Care Kit Sada na čištění a impregnaci broušené kůže a Alcantary 2 x 250ml
Nubuck Care Kit kompletní sada k čištění a impregnaci broušené kůže a látky Alcantary. Čištění těchto materiálů je velice specifické. Broušená kůže a Alcantara by se měla čistit pouze pěnou se speciální houbou. Čištění vodou nebo dokonce tepov..
FENICE Leather Cleaner 1000 ml čistič kůže extra šetrný
Velmi šetrný čistič kůže na vodní bázi s neutrálním pH pro pravidelné čištění kůže a koženky ve výhodném 1000 ml balení. Čistič kůže LEEATHER CLEANER je vyroben z aktivních látek a vody. Tyto čističe jsou určeny k čištění kůže pro pravidelné čištění...
FENICE Microfiber Care Kit Sada na čištění mikrovláknových autosedaček a pohovek
Efektivní čistící sada na mikrovláknové tzv. mikroplyš autosedačky nebo pohovky z mikroplyše. Příjemného, ale velmi choulostivého materiálu, který je třeba čistič pouze speciálními čističi a doporučeným postupem. Sada je určená na všechny barvy.Sada ..
FENICE Ultra Rapid Cleaner 1000 ml silný čistič kůže
Silný čistič kůže a koženky Ultra Rapid Cleaner ve výhodném 1000ml balení perfektně odstraňuje silné nečistoty. Používá se pokud Leather Cleaner (na vodní bázi) na znečištění nestačí. ULTRA RAPID CLEANER s vysokou odmašťovací a čistící schopnost..
FENICE Power Cleaner 1000 ml silný čistič kůže
Sílný čistič kůže Fenice Power Cleaner ve výhodném 1000ml balení odstraňuje veškeré organické nečistoty jako je běžná špína, pot, mastnotu, krev a jiné nečistoty. Je také vhodný pro hloubkové čištění velmi zanedbané kůže. Po vyčištění výrobkem FENICE..
FENICE Leather Glue 20 ml lepidlo na kůži a koženku
FENICE Leather Glue 20 ml lepidlo na kůži a koženku spolehlivě slepuje protrženou nebo prořízlou kůži. Lepidlo schne okamžitě za pomoci fénu nebo horkovzdušné pistole. Lepený spoj je odolný vůči chemikáliím a vodě. Při prořízlé kůži doporučujeme vždy..
FENICE Surface Repair 15 ml rychleschnoucí kit na oděrky a škrábance
FENICE Surface Repair 15 ml rychleschnoucí kit na oděrky a škrábance v kůži a kožence. Spolehlivě vyplňuje veškeré vady na povrchu kůže. Schne za použití fénu nebo horkovzdušné pistole...
Profesionální Kit na opravu kůže Fenice Midi Kit
Profesionální kit MIDI od společnosti Fenice pro opravy a lakování kůže. Kit určen na opravu jemných škrábanců, proříznutí, propálení, rozpraskání a lakování celých sedaček. Kit Midi Fenice je určen pouze pro certifikované zákazníky pro udržení..
Profesionální Kit na opravu kůže Fenice Midi Kit s příslušenstvím
FENICE MIDI KIT je plně vybaven pro opravy kůže jakéhokoli druhu s příslušenstvím, které budete při renovaci potřeboat. KIT MIDI + PŘÍSLUŠENSTVÍ OBSAHUJE: 1 x přesná váha na míchání barev 2 x Air Brush pistole 1 x Grain Copier Applicator ..
Zobrazuji 1 až 36 z 36 (celkem stran 1)