-9%
EPOCA 10 l Heavy Duty Ramenní tlakový rozprašovač
Objemný profesionální rozprašovač s těsněním viton vhodný k nanášení zásaditých chemikálií jako jsou čističe podlah, silné autošampony, odraňovače hmyzu, apod. PŘEDNOSTI ROZPRAŠOVAČE: 10 l velká nádoba Pro chemické ..
-9%
EPOCA 7 l Ramenní tlakový rozprašovač 7 l Epoca Heavy Duty
Objemný profesionální rozprašovač s těsněním viton vhodný k nanášení zásaditých chemikálií jako jsou čističe podlah, silné autošampony, odraňovače hmyzu, apod. PŘEDNOSTI ROZPRAŠOVAČE: 7 l velká nádoba Pro chemické v..
EPOCA Delta Tec Tlakový rozprašovač 1,5 l s těsněním FPM na kyselé chemikálie
Profesionální rozprašovač řady DELTA TEC o objemu 1500 ml osazený těsněním Viton odolný chemickým látkám. DELTA TEC je profesionální chemikáliím odolný rozprašovač s těsněním viton vhodný k nanášení zásaditých chemikálií jako jsou čist..
EPOCA Tec One EPDM Tlakový rozprašovač 1 l  na kyselé chemikálie
Tlakový rozprašovač o velikosti 1 l Epoca HEAVY DUTY s těsněním EPDM a speciální ochranou těsnění...
EPOCA Tec One FOAMER 1 l Tlakový pěnovací rozprašovač
Profesionální pěnovací rozprašovač o objemu 2000ml vhodný pro čističe skel a zásaditých detergentů jako jsou odmašťovače, silné autošampony nebo aktivní pěny. Italský výrobce Epoca s více než 50-ti letou historií vyvíjí, testuje a vyrábí výhradně ve ..
EPOCA Tec One FOAMER 2 l Tlakový pěnovací rozprašovač
Profesionální pěnovací rozprašovač o objemu 2000ml vhodný pro čističe skel a zásaditých detergentů jako jsou odmašťovače, silné autošampony nebo aktivní pěny. Italský výrobce Epoca s více než 50-ti letou historií vyvíjí, testuje a vyrábí výhradně ve ..
EPOCA Tec One FPM Tlakový rozprašovač 1 l s vitonovým těsněním
Profesionální rozprašovač řady TEC ONE o objemu 1000 ml osazený těsněním Viton odolný chemickým látkám a bezpečnostním ventilem / odfukem. TEC ONE je profesionální chemikáliím odolný rozprašovač s těsněním viton vhodný ..
EPOCA Tec One Tlakový rozprašovač 1,5 l EPDM
Tlakový rozprašovač o velikosti 1,5 l Epoca HEAVY DUTY s tesněním EPDM vhodným pro chémii s pH 7-14. TEC ONE je profesionální chemikáliím odolný rozprašovač s těsněním EPDM Fluorid vhodný k nanášení zásaditých chemikálií jako jsou čističe ..
EPOCA Tec profesional FPM Tlakový rozprašovač 2 l s Vitonovým těsněním
Tlakový rozprašovač o velikosti 2 l Epoca HEAVY DUTY. Vybavený meděnou tryskou a náhradní tryskou s prodloužením 25 cm...
Ruční rozprašovač 0,5 l Epoca Heavy Duty
Ruční rozprašovač o velikosti 0,5 l Epoca HEAVY DUTY s vitonovým těsněním...
Ruční rozprašovač 1 l Epoca Heavy Duty
Ruční rozprašovač o velikosti 1 l Epoca HEAVY DUTY s vitonovým těsněním...
EPOCA Náhradní pumpa velkých postřikovačů 7 a 10 l
EPOCA Náhradní pumpa velkých postřikovačů 7 a 10 l. pumpa je kompletní s táhlem a těsněním. Rychlá výměna kus za kus...
EPOCA Odvzdušňovací a přetlakový ventil rozprašovačů TEC
Náhradní díl EPOCA pro řady rozprašovačů TEC. Konkrétně námi dovážené TEC 7 l a TEC 10 l. Vše má svou životnost a pokud bezpečnostní ventil na rozprašovači již neudrží tlak v nádobě, je třeba ho vyměnit. My Vám nabízíme tento náhradní díl, který..
EPOCA Opravná sada pěnovače TEC ONE Foamer
Opravná sada pěnovače Epoca Tec One Foamer verze 1000 a 2000 ml. Vitonová těsnění. Díky této opravné sadě snadno zrepasujete Váš stávající pěnovač.SADA OBSAHUJE:5 x Těsnění O kroužek1 x Zátka pumpy vnitřní1 x Tryska 1 x Sítko4 x filtr ..
EPOCA Opravná sada rozprašovačů TEC 7 a 10 l FPM Viton
Opravná sada ramenních velkých rozprašovačů Epoca Tec. Vitonová těsnění. Díky této opravné sadě snadno zrepasujete Váš stávající rozprašovač.SADA OBSAHUJE:4 x Těsnění O kroužek1 x Zátka pumpy vnitřní1 x Tryska 1 x Sítko..
EPOCA Táhlo pumpy bílé rozprašovače Delta Tec
EPOCA Táhlo pumpy bílé rozprašovače Delta Tec. Ulomilo se Vám táhlo rozprašovače? Snadno ho vyměníte za 10 minut bez nutnosti rozprašovač vyhazovat...
Zobrazuji 1 až 16 z 16 (celkem stran 1)