501  ECOCLEANER 10 l parfemovaný koncentrovaný čistič podlah
501  ECOCLEANER 10 l řady ECOSERVIS WASH LINE parfemovaný koncentrovaný čistič podlah pro ruční vytírání nebo do podlahových mycích strojů používaný převážně v kancelářích, reprezentativních prostorech a showroomech.501 je zásaditý koncentrát pr..
ANEST IWATA Vzduchová pistole
ANEST IWATA Vzduchová pistole na čištění padů z Japonska. Tahle propracovaná praktická pomůcka s připojením na jakýkoli kompresor perfektně vyfoukává leštící pady. Speciální konstrukce zpětného proudění velice dobře čistí...
CLINELL Hand Wipe bezalkoholový dezinfekční textilní ubrousek
Bezalkoholový dezinfekční textilní ubrousek ,,vždy po ruce". Do kabelky nebo vašeho automobilu. Naprosto bezpečný i při zanechání ve vašem automobilu, kde díky vysokým teplotám můžou tekuté dezinfekce nebo gely snadno vznítit. PŘEDNOSTI VÝROBKU:..
Dýza kulatá Ø 36 mm se štětinami
Dýza kulatá Ø36 se štětinami pro univerzální použití. Vnitřní průměr dýzy: 36 mmVnější průměr dýzy: 40 mm..
Dýza kulatá Ø36 se štětinami z koňkých žíní
Dýza kulatá Ø36 se štětinami z koňských žíní pro vysávání choulostivých materiálů jako jsou kožené sedačky, palubní desky automobilů nebo luxusního a starožitného nábytku. Dýza je osazena velmi jemným přírodním chlupem o délce 3 cm. Vnitřní prům..
ECOCLEANER 10 kg Silný odmašťovací čistič podlah méně pěnivý
ECOCLEANER  v balení 10 kg Silný odmašťovací koncentrát na čištění podlah jak pro ruční mytí, tak pro použití do podlahových mycích strojů díky snížené pěnivosti. Ecocleaner je zásaditý koncentrát pro ředění 1:100-200. Výborně ředitelný se stude..
Gumová Flexibilní stěrka na stírání fólií 10 cm
Gumová Flexibilní stěrka na stírání fólií 10 x 4,5 cm. Velice dobrá kontrola při práci...
Hebro Care 200 1l odmašťující čistič před aplikací fólií na skla a karosérii
Hebro Care 200 1l odmašťující čistič před aplikací fólií na skla a karosérii se snadno aplikuje pomocí rozprašovače. Odstraňuje spad, emulze, mastnotu apod. Hebro Care je ředitelný s vodou v jakémkoli poměru. DOPORUČENÁ APLIKACE:Nastříkejte přím..
Měřička laku NEX Proffesional Bluetooth s app do mobilního telefonu
Inteligentní měřička laku NEX Professional s aplikací pro mobilní telefony IOS a Android zdarma. Měřička napájená 2 x AA alkalickými bateriemi přenáší veškerá data do aplikace v mobilním telefonu. Jednoduchá intuitivní obsluha v českém jazyce vám umo..
Motor sací vysavače/tepovače 1200 Watt/220 V
Kvalitní sací turbína vyráběná v České republice patří k nejkvalitnějším vůbec. Sací turbína má chlazení by-pass tzv.přemostění s vlastní horní chladící vrtulkou. Nasávaný vzduch neprochází skrz vinutí a vyfukuje nasávaný vzduch do boku. Tímto přemos..
Nitril Glove Blue Nitrilové jednorázové rukavice box 100 ks
Ochranné jednorázové rukavice Nitrilové v modré barvě. Rukavice jsou bez prášku a obsahu latexu. Balení 100 kusů v boxu.DOSTUPNÉ VELIKOSTI:M / L / XLTABULKA VELIKOSTÍ:M - šířka dlaně 85 mmL - šířka dlaně 95 mmXL - šířka dlaně 105 mm..
Nitril Glove Blue Nitrilové jednorázové rukavice box 100 ks
Ochranné jednorázové rukavice Nitrilové v modré barvě. Rukavice jsou bez prášku a obsahu latexu. Balení 100 kusů v boxu.DOSTUPNÉ VELIKOSTI:M / L / XLTABULKA VELIKOSTÍ:M - šířka dlaně 85 mmL - šířka dlaně 95 mmXL - šířka dlaně 105 mm..
Protoolsnow Plastová stěrka pro lepení fólií tvrdá
Protoolsnow Plastová stěrka pro lepení fólií tvrdá určená pro dokončovací práce. Malé kompaktní rozměry 7,5 x 6 cmIDEÁLNÍ PRO:vynilové fóliepolyuretanové fóliewrapovací fóliefólie na skla..
Protoolsnow stěrka flexibilní teflonová 10 x 8 cm
Protoolsnow stěrka flexibilní teflonová 10 x 8 cm pro všechny druhy fólií. Vysoce odolná teplu.URČENA PRO:WF Window Film - okenní fólieVG Vinyl Graphic - vinylové fóliePP Polyurthan - polyuretanové fólieAW Auto Wraps - wrapové fólie..
Sada prodlužovacích nástavců 3 ks závit M14
Sada prodlužovacích nástavců na rotační leštičky z hliníkové slitiny pro těžce dostupná místa se závitem M14. Vybrání v nástavci pro dotažení klíčem č.17.DÉLKA NÁSTAVCŮ:1 x 54 mm1 x 84 mm1 x 104 mm..
Sada Unačečů 3 ks pro rotační leštičky závit M14
Sada Unačečů 3 ks pro rotační leštičky závit M14. Variabilní sada ideální ve spojení se sadou prodlužovacích nástavců. Unašeče jsou opatřené suchým zipem pro pěnové pady.PRŮMĚRY UNAŠEČŮ:1 x 30 mm1 x 50 mm1 x 75 mm..
Školení - aplikace Cartec Ceramic Guard
CERAMIC GUARD Si+Carbon - Ochrana, která trvá.. Ceramic Guard je jedinečný produkt: revoluční nátěr, který nabízí vynikající ochranu a odpuzuje vodu a nečistoty. S povlakem Ceramic Guard od firmy Cartec, špína a hmyz jednoduše sklouznou z laku j..
Školení - údržba kůže Fenice
Kůže je přírodní a choulostivý materiál a je třeba se o něj správně starat. Špatná nebo neodborná údržba urychluje stárnutí nebo přímo degraduje kůži. Velmi důležitý je správný postup a výběr správného výrobku od výrobce, který má dlouholeté zkušen..
Školení - Workshop leštění systémem ZviZZer
Dynamicky se rozvíjející německá firma ZviZZer přinášející leštící systém pro profesionální detailery. ZviZZer vyniká hned několika zlepšeními. Pasty jsou pouze na vodní bázi, takže se dobře stírají a nerozlepují pady. Obsahují homogení oxidy hli..
-21%
Podlahový mycí stroj COMAC Vispa XS
ABSOLUTNÍ NOVINKA MEZI MYCÍMI STROJI. NOVÁ VISPA XS S LITHIOVOU BATERIÍ. NEJLEHČÍ BATERIOVÝ MYCÍ STROJ NA TRHU-POUHÝCH 20 KG!Pro výrobce Comac bylo důležité vyrobit mycí stroj malých kompaktních rozměrů nahrazujících mop a přitom zachovat přijate..
Zobrazuji 1 až 20 z 20 (celkem stran 1)