501  ECOCLEANER 10 l parfemovaný koncentrovaný čistič podlah
501  ECOCLEANER 10 l parfemovaný koncentrovaný čistič podlah pro ruční vytírání nebo do podlahových mycích strojů používaný převážně v kancelářích, reprezentativních prostorech a showroomech.501 je zásaditý koncentrát pro ředění 1:100-200. Výbor..
ANEST IWATA Vzduchová pistole
ANEST IWATA Vzduchová pistole na čištění padů z Japonska. Tahle propracovaná praktická pomůcka s připojením na jakýkoli kompresor perfektně vyfoukává leštící pady. Speciální konstrukce zpětného proudění velice dobře čistí...
Dýza kulatá Ø 36 mm se štětinami
Dýza kulatá Ø36 se štětinami pro univerzální použití. Vnitřní průměr dýzy: 36 mmVnější průměr dýzy: 40 mm..
Dýza kulatá Ø36 se štětinami z koňkých žíní
Dýza kulatá Ø36 se štětinami z koňských žíní pro vysávání choulostivých materiálů jako jsou kožené sedačky, palubní desky automobilů nebo luxusního a starožitného nábytku. Dýza je osazena velmi jemným přírodním chlupem o délce 3 cm. Vnitřní prům..
ECOCLEANER 10 kg Silný odmašťovací čistič podlah méně pěnivý
ECOCLEANER  v balení 10 kg Silný odmašťovací koncentrát na čištění podlah jak pro ruční mytí, tak pro použití do podlahových mycích strojů díky snížené pěnivosti. Ecocleaner je zásaditý koncentrát pro ředění 1:100-200. Výborně ředitelný se stude..
Gumová Flexibilní stěrka na stírání fólií 10 cm
Gumová Flexibilní stěrka na stírání fólií 10 x 4,5 cm. Velice dobrá kontrola při práci...
Hebro Care 200 1l odmašťující čistič před aplikací fólií na skla a karosérii
Hebro Care 200 1l odmašťující čistič před aplikací fólií na skla a karosérii se snadno aplikuje pomocí rozprašovače. Odstraňuje spad, emulze, mastnotu apod. Hebro Care je ředitelný s vodou v jakémkoli poměru. DOPORUČENÁ APLIKACE:Nastříkejte přím..
Motor sací vysavače/tepovače 1200 Watt/220 V
Kvalitní sací turbína vyráběná v České republice patří k nejkvalitnějším vůbec. Sací turbína má chlazení by-pass tzv.přemostění s vlastní horní chladící vrtulkou. Nasávaný vzduch neprochází skrz vinutí a vyfukuje nasávaný vzduch do boku. Tímto přemos..
Protoolsnow Plastová stěrka pro lepení fólií tvrdá
Protoolsnow Plastová stěrka pro lepení fólií tvrdá určená pro dokončovací práce. Malé kompaktní rozměry 7,5 x 6 cmIDEÁLNÍ PRO:vynilové fóliepolyuretanové fóliewrapovací fóliefólie na skla..
Protoolsnow stěrka flexibilní teflonová 10 x 8 cm
Protoolsnow stěrka flexibilní teflonová 10 x 8 cm pro všechny druhy fólií. Vysoce odolná teplu.URČENA PRO:WF Window Film - okenní fólieVG Vinyl Graphic - vinylové fóliePP Polyurthan - polyuretanové fólieAW Auto Wraps - wrapové fólie..
Sada prodlužovacích nástavců 3 ks závit M14
Sada prodlužovacích nástavců na rotační leštičky z hliníkové slitiny pro těžce dostupná místa se závitem M14. Vybrání v nástavci pro dotažení klíčem č.17.DÉLKA NÁSTAVCŮ:1 x 54 mm1 x 84 mm1 x 104 mm..
Sada Unačečů 3 ks pro rotační leštičky závit M14
Sada Unačečů 3 ks pro rotační leštičky závit M14. Variabilní sada ideální ve spojení se sadou prodlužovacích nástavců. Unašeče jsou opatřené suchým zipem pro pěnové pady.PRŮMĚRY UNAŠEČŮ:1 x 30 mm1 x 50 mm1 x 75 mm..
Školení - aplikace Cartec Ceramic Guard
CERAMIC GUARD Si+Carbon - Ochrana, která trvá.. Ceramic Guard je jedinečný produkt: revoluční nátěr, který nabízí vynikající ochranu a odpuzuje vodu a nečistoty. S povlakem Ceramic Guard od firmy Cartec, špína a hmyz jednoduše sklouznou z laku j..
Školení - leštění ZviZZer
Dynamicky se rozvíjející německá firma ZviZZer přinášející leštící systém pro profesionální detailery. ZviZZer vyniká hned několika zlepšeními. Pasty jsou pouze na vodní bázi, takže se dobře stírají a nerozlepují pady. Obsahují homogení oxidy hli..
Školení - údržba kůže Fenice
Kůže je přírodní a choulostivý materiál a je třeba se o něj správně starat. Špatná nebo neodborná údržba urychluje stárnutí nebo přímo degraduje kůži. Velmi důležitý je správný postup a výběr správného výrobku od výrobce, který má dlouholeté zkušen..
Štěrbinová dýza Ø36mm úzká 35 cm dlouhá
Štěrbinová dýza úzká 35 cm dlouhá pro vysávání těžko dostupných míst. Ideální pro vysávání mezi sedadly v automobilech a jiných provozech.Vnitřní průměr: 36 mmVnější průměr: 40 mm..
Zobrazuji 1 až 17 z 17 (celkem stran 1)