Výrobce: Dirk Du Professional
Kód výrobku: Wax Longtime 200 ml
Dostupnost: Na skladě
Obj. číslo: DD.
5 521Kč
Cena bez DPH: 4 563Kč

Množství

Potřebujete poradit?


Specialita pro opravdové profesionály! Vosk s obsahem 40% čisté brazilské Carnauby vyrobená firmou Swisswax na míru největšímu profesionálovi jako je německý detailer Dirk Du starající se hlavně o vozový park Porsche a Ferrari. 

Myslíte si, že je v oboru detailingu něco nemožné? Dirk Du, detailer s Osnabrucku, který se zabývá detailingem 40 let, pracující mnohdy 7 dní v týdnu dokázal, že hranice tohoto oboru nejsou nemožné. Společnost Swisswax úzce spolupracující s Dirkem vyvíjí své produkty ve spolupráci. Vždy jde o test tohoto profesionála. 

Dirk si každý výrobek nechává tak trochu upravit dle jeho potřeb. Vždy by něco zlepšil a tak je to i s tímto voskem, který obsahuje 40% Grade-One čisté brazilské Carnauby a maximálním množstvím syntetických polymerů PTFE, co je vůbec možné do vosku dát.

Extrémní množství PTFE vosků (polytetrafluorethylen) extrémně odolává i těm nejsilnějším kyselinám. Testován byl například hexafluorid uranu, nejagresivnější kyselina, kterému neodolává téměř žádný materiál. Zkombinujte tuto odolnost s velmi nízkým koeficientem tření a tedy s velmi nízkým povrchovým napětím, a zjistíte, že prakticky žádný kontaminant není schopen přilnout.

WAX LONGTIME ztělesňuje umělecké dílo svým složením, které dokonale kombinuje nejjednodušší aplikaci, vysokou úroveň ochrany a úžasný lesk.

Pro dosažení nejvyššího lesku použijte před nanesením vosku DD Gloss Creator k dosažení nejlepšího výsledku. 

Vlastnosti
Objem 200 ml

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
Google reCaptcha