Výrobce: Cartec
Kód výrobku: CERAMIC GUARD Si+Carbon 30ml
Dostupnost: Skladem
Obj. číslo: CR.CG01/30/ENG
0Kč
Cena bez DPH: 0Kč

Množství

Potřebujete poradit?

Ochrana, která trvá
Ceramic Guard je jedinečný produkt: revoluční povlak, který nabízí vynikající ochranu a činí lak na lak vozidla odpuzující vodu a nečistoty. Díky nátěru Ceramic Guard od Cartec nečistoty a hmyz jednoduše sklouznou z nátěru jako voda z kachny na záda, zvláště když si myjete auto. S Ceramic Guard má lak vašeho vozu maximální ochranu před znečištěním z vozovky, solí, UV zářením, škodlivými chemikáliemi a čímkoli jiným, co je škodlivé pro lak automobilu.

Ceramic Guard dává barvě znatelný lesk a barevnou hloubku.

Přestože je jeden potah dostačující, Ceramic Guard lze aplikovat i v několika vrstvách. Tím se vytvoří ještě silnější ochranná vrstva. Každá vrstva posiluje houževnatost a barevnou hloubku barvy.


Záruka
Ceramic Guard poskytuje standardní tříletou záruku na ošetřené laky. Záruka platí pouze v případě, že je nátěr aplikován specialistou Ceramic Guard pomocí správných metod. Doplňováním nanesené keramické ochrany Si+Carbon produktem X-Tender minimálně 1 x ročně (dle najetých km automobilu) prodloužíte životnost vždy o rok. 


Specialisté Ceramic Guard

Ceramic Guard je používán naší sítí specialistů, kteří jsou odborníky na to, co dělají. Správná předběžná úprava laku vozidla je nezbytná pro konečný výsledek a naši specialisté přesně vědí, co lak automobilu potřebuje, než začnou Ceramic Guard  nanášet.

Chceš se stát certifikovaným detailerem Ceramic Guard Master?

objednej se na školení ZDE


Úplně jiná keramická ochrana

  •  složení křemíku a karbonu zabraňuje oslabení nanesené vrstvy již při tvrdnutí (oproti SiO2, kde vyprchá 30% při tvrdnutí)
  •  univerzálnost použití (lak, chrom, plast, hliník, polykarbonát)
  •  nanášení vždy po celých dílech (stírání po cca 3,5 minutách)
  •  extra vysoký lesk díky nano částicím karbonu
  •  spotřeba jedné (první) vrstvy cca 11ml na automobil střední třídyNapsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
Google reCaptcha