Výrobce: Cartec
Kód výrobku: Set exterier 3 x 1l
Dostupnost: Na skladě
787Kč
Cena bez DPH: 650Kč

Množství

Potřebujete poradit?

SET 3 výrobků a Lahve s rozprašovačem.

1 x GLASS CLEANER

1 x CARTEC CHERRY WASH

1 x CARTEC WHEEL CLEANER

1 x CARTEC BOTTLE MIX 0,5 l


Zvýhodněný set 3 výrobků pro mytí exteriéru automobilů s originální lahví a rozprašovačem pro ředění detergentů. Vše potřebné máte k dispozici. Velmi kvalitní autošampón s kluzným efektem proti poškrábání a vysokou čistící schopností CARTEC CHERRY WASH. Čistič disků vyrobený bez agresivních kyselin nebo hydroxidů CARTEC WHEEL CLEANER a velmi oblíbený čistič skel na bázi lihu CARTEC GLASS CLEANER

To vše pro mytí automobilů.

JAK EFEKTIVNĚ UMÝT AUTO:

  1. neumývejte na slunci a vyhněte se mytí auta krátce po jízdě. Disky, brzdy a ostatní materiály jsou horké a detergenty by zaschly rychleji než by začaly působit.
  2. Používejte 2-kbelíky pro mytí nejlépe s vložkou, pod kterou padají nečistoty z houby nebo mycí rukavice. Jeden kbelík pro opláchnutí nečistot a druhý s šampónem
  3. Připravte šampon odlitím cca 10ml na 10 l čisté vody. Nejprve šampon, do kterého napustíte vodu. proud vody šampón dokonale napění.
  4. Nastříkejte čistič disků na disky. Wheel Cleaner je již připravený na silné nečistoty, výrobek neřeďte. Začněte umývat celou karosérii od střechy dolů. 
  5. Nakonec celé auto opláchněte proudem vody.
  6. V zápětí doporučujeme osušit velkým sušícím ručníkem,. Vyhnete se skvrnám po tvrdé vodě.
  7. Lak můžete oživit a dodat mu lesk detailerem CARTEC Fast Glaze


CARTEC GLASS CLEANER:

Cartec Glass Cleaner velmi rychlý čistič skel bez šmouh a a extrémním leskem. Koncentrovaný výrobek v balení 1000 ml. Dlouho hledáte kvalitní čistič autoskel a zrcátek? CARTEC Glass Cleaner je to pravé právě pro vás. 

Účinné aktivní látky čistí každou běžnou špínu a poradí si i s vodním kamenem. Pokud jsou skla silně zanešená doporučujeme použít výrobek CARTEC Glass Polish, abrazivní leštěnku na skla a zrcátka.


CARTEC CHERRY WASH:

Cartec Cherry Wash vysoce koncentrovaný a hustý autošampón obsahující optické rozjasňovače a syntetické polymery dodávající každému vozu kvalitní umytí a lesk. Šampon Cherry Wash má neutrální pH čímž neodstraňuje vosky ani sealanty. Použití je ideální také k mytí nanesených keramických povlaků. Řeďte v poměru 1:100 s vodou.Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
Google reCaptcha