AUTOTRIZ Backing Plate 15 mm unašeč padu
AUTOTRIZ Backing Plate 15 mm unašeč padu pro Nano Mini leštičku AUTOTRIZ 2.0 (starší verze) a AUTOTRIZ 3.0Pro pady o průměru 15 mm..
AUTOTRIZ Backing plate 23 mm unašeč padu
AUTOTRIZ Backing plate 23 mm unašeč padu..
AUTOTRIZ Finishing pad 23 mm finální leštící pad
AUTOTRIZ Finishing pad 23 mm finální leštící padCena za 1 ks..
AUTOTRIZ Foam Polishing Pad 23 mm střední leštící pad
AUTOTRIZ Foam Polishing Pad 23 mm střední leštící padCena za 1 ks..
AUTOTRIZ Glass Coating V5 30+30ml KIT Profesionální ochrana autoskel a světlometů na 18 měsíců
AUTOTRIZ Glass Coating V5 30+30ml KIT exkluzivní, prorofesionální dvojsložková ochrana autoskel a světlometů na 18 měsíců. Nanesením vytvoří odolnou bariéru s extrémním hydrofobním efektem. Již od 40 km/hodinu nebudete potřebovat stěrače a zároveň oc..
AUTOTRIZ Glass Coating V5 light 50ml ochrana skel a světlometů na 6 měsíců
Glass Coating V5 je skelná keramická ochrana autoskel a světlometů s výdrží 6 měsíců. Snadná aplikace této keramické ochrany je plus při aplikaci. Ochrání skla automobilu, kde vytváří efekt tekutých stěračů a zabraňuje zanášení autoskel a ochranu pla..
AUTOTRIZ Konický pad na mini leštičku
AUTOTRIZ Konický pad na mini leštičku pro model 3.0 a 2.0. Vylepšený model č.2 oproti starému žlutému déle vydrží a lépe leští. ..
AUTOTRIZ Nano Serum Kit 50 ml Nejnovější keramická ochrana 9H
Nejnovější keramický povlak výrobce Autotriz Nano Serum v tvrdosti udávané výrobcem 9H. Vysoký lesk a odolnost vůči poškození chrání lak automobilů a motorek...
AUTOTRIZ PPF Flexible Coating 50ml Keramický povlak na PPF fólie
Keramická ochrana polyuretanových fólií výrobce Autotriz Germany. PPF Flexible Coating je speciální flexibilní keramická vrstva pro všechny typy ochranných fólií. Polyuretanové, matné, saténové a vinylové fólie. PPF Coating je vyroben z těžkého UV in..
AUTOTRIZ Puff Aplicator Aplikátor vosků a keramických povlaků
Extrémně jemný aplikátor vosků, sealantů a keramických povlaků na disky, interiér nebo těžko dostupná místa karosérie automobilů. Aplikátor je vyroben s přírodní bavlny, velmi šetrný ke všem povrchům. Zadní prostor aplikátoru pro dva prsty pomáhá vyu..
AUTOTRIZ Round Shape Foam leštící pad na mini leštičku
AUTOTRIZ Round Shape Foam leštící pad na mini leštičku Autotriz 2.0 a 3.0. Vylepšený model č.2 oproti starému žlutému déle vydrží a lépe leští. ..
AUTOTRIZ V-3 Plastic Coating 30 ml Kit Keramická ochrana nelakovaných plastů a světlometů 2 roky
V-3 je speciální čirý nano-keramický ochranný povlak, který chrání vnější plastové a ozdobné díly. Nabízí vynikající ochranu proti vodě, počasí a teplotě. Snadné nanášení pomocí přiloženého aplikátoru a stírání. Životnost keramického povlaku až 2 rok..
AUTOTRIZ V-4 Wheel Coating Kit Keramická ochrana disků s životností 1 rok
Nejtvrdší keramický nano povlak, který se silně váže na kovová, chromová nebo hliníková kola a brzdové třmeny. V-4 má extrémní tepelnou odolnost a odolnost vůči nečistotám, aby účinně odpuzoval brzdový prach a ostatní nečistoty z provozu. Wheel Coati..
AUTOTRIZ V-6 Keramická ochrana kůže 50ml
V-6 od výrobce Autotriz je keramická ochrana kůže a koženky na minimálně 1 rok. V-6 ochrání kůži vůči otěrům a stárnutí. Nové složení výrobku zaručuje kůži nebo kožence ,,dýchat,, a i přes nanesenou ochranu je možné pravidelně kůži vyživovat, aby nez..
AUTOTRIZ V-7 Fabric Coating 300 ml křemičitá impregnace textilu, alcantary a střech kabrioletů
AUTOTRIZ V-7 Fabric Coating 300 ml křemičitá impregnace textilu a alcantary, která vytvoří neprostupnou bariéru proti nečistotám jako je prach, tekutiny a potraviny. V-7 Fabric Coating na bázi křemíku SiO2 vytvoří ochranu materiálu na minimálně 12 mě..
AUTOTRIZ V2 Hybrid Coating 30ml Keramická ochrana SiO2 + Nano Titanium na 24 měsíců
V2 Hybrid Coating je směsí velmi čistého nano keramického povlaku s příměsí nano částic Titanu. Tato kombinace vytváří velmi odolnou bariéru s vynikajícím hydrofobním účinkem.V2 Hybrid Coating chrání povrch karosérie před nečistotami, kyselinami, UV ..
AUTOTRIZ V2 Hybrid Coating 50ml Keramická ochrana SiO2 + Nano Titanium na 24 měsíců
V2 Hybrid Coating je směsí velmi čistého nano keramického povlaku s příměsí nano částic Titanu. Tato kombinace vytváří velmi odolnou bariéru s vynikajícím hydrofobním účinkem.V2 Hybrid Coating chrání povrch karosérie před nečistotami, kyselinami, UV ..
AUTOTRIZ Nano Mini Polisher Kit 3.0 + 2 Pasty ZviZZer ZDARMA!
Inovovaná kompletní sada Kit 3.0 s masivnějším připojením na obou stranách bovdenu na leštění nejmenších zákoutí na karosérii, disků kol a interiérů automobilů. Tato sada Vám poskytne vše potřebné k dotažení dokonalé práce. JAK TO CELÉ FUNGUJE:s..
Zobrazuji 1 až 18 z 18 (celkem stran 1)