Výrobce: Fenice
Kód výrobku: FENICE MAXI CAR CARE čistící sada na kůži 2 x 250ml
Dostupnost: Na skladě
1 058Kč
Cena bez DPH: 874Kč

Množství

Potřebujete poradit?

Sada špičkových výrobků FENICE CAR LEATHER KIT na vyčištění a impregnaci kůže Leather Car Care Kit Maxi + Ink remover od společnosti Fenice Itálie.

S touto údržbovou sadou na kůži a koženku dodáte vaší kůži to nejlepší. Čistič kůže Leather Cleaner, se kterým vyčistíte kůži od běžných nečistot. INK Remover k odstranění propisky, rtěnky nebo krve a Leather Protector k impregnaci kůže, který dodá pružnost a odolnost proti stárnutí. Výhodná sada Vám nabízí kompletní údržbu.


SADA OBSAHUJE:

1 x 250 ml Leather Cleaner

1 x 250 ml Leather  Protector

1 x 20 ml Ink Remover

1 x Melaminová houba 

1 x Bavlněný hadřík


LEATHER CLEANER:

Velmi šetrný čistič kůže na vodní bázi s neutrálním pH pro pravidelné čištění kůže a koženky v balení 250ml. Čistič kůže LEEATHER CLEANER je vyroben z aktivních látek a vody. Tyto čističe jsou určeny k čištění kůže pro pravidelné čištění. Čističe na vodní bázi nenarušují vrchní originální lak chránící kůži. 

LEATHER CLEANER šetrně, ale přitom účinně čistí, dodává kůži pružnost a obnovuje přirozenou vůni. 


LEATHER PROTECTOR:

Unikátní impregnace kůže výrobce Fenice pro dlouhou životnost kůže a koženky. Vyjímečné složení impregnace udržuje kůži pružnou, jemnou bez skřípání a hlavně s nejlepší ochranou proti praskání, odřeninám a zašpiněním. 

Výrobek  je parfémovaný do kůže. Impregnace vytvoří neviditelný ochraný film proti nečistotám.

Obsahuje vzácné a drahé produkty. Včelí vosk a výtažky z rýžových otrub dodávající kůži vitamín E a antioxidanty. 


INK REMOVER:

INK REMOVER je odstraňovač inkoustu a propisek z kůže a koženky v podobě tužky. Praktické balení s uzávěrem je vždy připraveno k použití. Odstraňuje velice šetrně a přitom účinně. Jeho další využití je odstraňování rtěnky a krve z povrchu kůže.


MELAMINOVÁ HOUBA:

Velice účinná melaminová houba výrobce Fenice Itálie k čištění pigmentované kůže a koženky. Abrazivita houbičky usnadňuje čištění a není třeba používání agresivních čističů.

Melamin je speciální abrazivní materiál, který čistí i nejtěžší skvrny. Díky silnému účinku houby není potřeba používat agresivní čističe, které poškozují samotnou kůži. Agresivní přípravky zůstávají v kůži a způsobují tvrdnutí kůže a ztrátu pružnosti. Proto doporučujeme používat čističe na bázi vody Leather Cleaner

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
Google reCaptcha