Kategorie
Čištění kůže
Chimigal DFL 08 5 l Čistič kůže a plastů koncentrát 1:10
CHIMIGAL DFL 08 je účinný čistič kůže a omyvatelných plastů. Výborně odstraňuje skvrny od džínů a šmouhy od podrážek na plastech sedaček a ostatní silné nečistoty. Nespornou výhodou čističe DFL08 je, že si naředíte potřebnou sílu výrobku. Při běžném ..
FENICE Leather Cleaner 250 ml čistič kůže extra šetrný
Velmi šetrný čistič kůže na vodní bázi s neutrálním pH pro pravidelné čištění kůže a koženky v balení 250ml. Čistič kůže LEEATHER CLEANER je vyroben z aktivních látek a vody. Tyto čističe jsou určeny k čištění kůže pro pravidelné čištění. Čističe n..
MANUFAKTURA WOSKU Leather Foam cleaner 150 ml účinný čistič kůže
MANUFAKTURA WOSKU Leather Foam cleaner 150 ml účinný čistič kůže v automobilech nebo sedla motorek. Pěnová pumpa na lahvičce dávkuje velmi účinný čistič kůže. Složení čističe je pH neutrální a i po setření nenarušuje strukturu kůže. Naopak ji už v pr..
MANUFAKTURA WOSKU Leather Kit leather scent sada na čištění kůže
Leather Kit v parfemaci leather Scent je kompletní sada na čištění kůže v automobilech, motocyklů, lodí a své místo najde i v domácnosti na kožený nábytek. S kompletní sadou kůži vyčistíte a naimpregnujete. Víte, že o kůži by se mělo pravidelně stara..
FENICE Ultra Rapid Cleaner 250 ml silný čistič kůže
Silný čistič kůže a koženky Ultra Rapid Cleaner 250ml perfektně odstraňuje silné nečistoty. Používá se pokud Leather Cleaner (na vodní bázi) na znečištění nestačí. ULTRA RAPID CLEANER s vysokou odmašťovací a čistící schopností. LEATHER PR..
FENICE Power Cleaner 250 ml silný čistič kůže
Sílný čistič kůže Fenice Power Cleaner 250ml odstraňuje veškeré organické nečistoty jako je běžná špína, pot, mastnotu, krev a jiné nečistoty. Je také vhodný pro hloubkové čištění velmi zanedbané kůže. Po vyčištění výrobkem FENICE Powe Cleaner je nut..
FENICE Dye Transfer Stain Remover 250 ml odstraňovač přenesení barvy od džínů
Dye Transfer Stain Remover v balení o objemu 100 ml je určený k čištění transferů na kůži. Transfer je přenesení barvy na kůži. Toto je velice časté, jelikož má kůže velkou nasávací schopnost. Nejčastěji se můžeme setkat s přenosem barvy od džínů, de..
FENICE Ink Remover 20ml odstraňovač inkoustu z kůže a koženky
INK REMOVER je odstraňovač inkoustu a propisek z kůže a koženky v podobě tužky. Praktické balení s uzávěrem je vždy připraveno k použití. Odstraňuje velice šetrně a přitom účinně. Jeho další využití je odstraňování rtěnky a krve z povrchu kůže.PŘEDNO..
FENICE Chewing Gum Away 250 ml odstraňovač zvýkaček z broušené kůže, Alcantary a textílií
FENICE Chewing Gum Away 250 ml odstraňovač žvýkaček z broušené kůže, Alcantary a textílií je specifický, velmi účinný výrobek. ..
FENICE Mold remover 250 ml odstraňovač plísně z kůže
Mold Remover 250ml výrobce Fenice pro odstranění plísně na kůži. Na kůži se při vysokém vlhku může vytvořit plíseň specifická pro kůži. Má zelené zabarvení s nepříjemným pachem. Plíseň na kůži v automobilech se tvoří také špatným vysušením při..
FENICE Spew REMOVER 250 ml Odstraňovač zvratek
Spew Remover je speciální výrobek odstraňující pro všechny typy kůže velice nebezpečné zvratky plné kyselin...
FENICE Nubuck Cleaner 250 ml čistič alcantary a broušené kůže
Čištění broušené kůže a alkantary je velice specifické a je důležité používat pouze výrobky k tomu určené. Čistič musí být k těmto choulostivých materiálům velice šetrný a na bázi vody. Další specifickou věcí při čištění těchto materiálů je co nejmen..
FENICE MINI CARE KIT Čistící sada na kůži 2 x 100 ml s příslušenstvím
Sada špičkových výrobků FENICE LEATHER CARE KIT na vyčištění a impregnaci kůže od společnosti Fenice Itálie.S touto údržbovou sadou na kůži a koženku dodáte vaší kůži to nejlepší. Čistič kůže Leather Cleaner, se kterým vyčistíte kůži od běžných nečis..
FENICE MAXI CAR CARE + INK čistící sada na kůži 2 x 250 ml + odstraňovač ingoustu
Sada špičkových výrobků FENICE CAR LEATHER KIT na vyčištění a impregnaci kůže Leather Car Care Kit Maxi + Ink remover od společnosti Fenice Itálie.S touto údržbovou sadou na kůži a koženku dodáte vaší kůži to nejlepší. Čistič kůže Leather Cleaner, se..
FENICE Nubuck Care Kit Sada na čištění a impregnaci broušené kůže a Alcantary 2 x 250ml
Nubuck Care Kit kompletní sada k čištění a impregnaci broušené kůže a látky Alcantary. Čištění těchto materiálů je velice specifické. Broušená kůže a Alcantara by se měla čistit pouze pěnou se speciální houbou. Čištění vodou nebo dokonce tepov..
FENICE Leather Cleaner 1000 ml čistič kůže extra šetrný
Velmi šetrný čistič kůže na vodní bázi s neutrálním pH pro pravidelné čištění kůže a koženky ve výhodném 1000 ml balení. Čistič kůže LEEATHER CLEANER je vyroben z aktivních látek a vody. Tyto čističe jsou určeny k čištění kůže pro pravidelné čištění...
FENICE Ultra Rapid Cleaner 1000 ml silný čistič kůže
Silný čistič kůže a koženky Ultra Rapid Cleaner ve výhodném 1000ml balení perfektně odstraňuje silné nečistoty. Používá se pokud Leather Cleaner (na vodní bázi) na znečištění nestačí. ULTRA RAPID CLEANER s vysokou odmašťovací a čistící schopnost..
FENICE Power Cleaner 1000 ml silný čistič kůže
Sílný čistič kůže Fenice Power Cleaner ve výhodném 1000ml balení odstraňuje veškeré organické nečistoty jako je běžná špína, pot, mastnotu, krev a jiné nečistoty. Je také vhodný pro hloubkové čištění velmi zanedbané kůže. Po vyčištění výrobkem FENICE..
Zobrazuji 1 až 19 z 19 (celkem stran 1)