Kategorie
Nano Leštičky
AUTOTRIZ Backing Plate 15 mm unašeč padu
AUTOTRIZ Backing Plate 15 mm unašeč padu pro Nano Mini leštičku AUTOTRIZ 2.0 (starší verze) a AUTOTRIZ 3.0Pro pady o průměru 15 mm..
AUTOTRIZ Backing plate 23 mm unašeč padu
AUTOTRIZ Backing plate 23 mm unašeč padu..
AUTOTRIZ Foam Polishing Pad 23 mm střední leštící pad
AUTOTRIZ Foam Polishing Pad 23 mm střední leštící padCena za 1 ks..
AUTOTRIZ Konický pad na mini leštičku
AUTOTRIZ Konický pad na mini leštičku pro model 3.0 a 2.0. Vylepšený model č.2 oproti starému žlutému déle vydrží a lépe leští. ..
AUTOTRIZ Round Shape Foam leštící pad na mini leštičku
AUTOTRIZ Round Shape Foam leštící pad na mini leštičku Autotriz 2.0 a 3.0. Vylepšený model č.2 oproti starému žlutému déle vydrží a lépe leští. ..
FLEX FS 140 Flexibilní hřídel pro PXE 80 pro leštění těžko dostupných míst exteriéru a interiéru aut
Flexibilní hřídel pro leštění těžko přístupných míst v interiéru a exteriéru automobilů, motocyklů apod. Flexibilní hřídel pasuje pouze na stroj FLEX PXE80 s připojením na rychlospojku. Stejně tak leštící kužel nebo válec se nasazuje pomocí rychlospo..
FLEX FS 140 SET Flexibilní hřídel pro PXE 80 pro leštění těžko dostupných míst exteriéru a interiéru aut
Flexibilní hřídel pro leštění těžko přístupných míst v interiéru a exteriéru automobilů, motocyklů apod. Flexibilní hřídel pasuje pouze na stroj FLEX PXE80 s připojením na rychlospojku. Stejně tak leštící kužel nebo válec se nasazuje pomocí rychlospo..
FLEX PK-O 35 HEX 517.828 Leštící pěnový kužel jemný pro FS 140
FLEX PK-O oranžový pěnový pad pro jemné finální leštění těžce dostupných míst s šestihranným uchycením pro flexibilní nástavec FS 140 použitelný s Aku leštičkou PXE80.PŘEDNOSTIkuželovitý tvar pro leštění např. pod klikami dveří nebo dekorů v interiér..
FLEX PK-V 35 HEX 517.801 Leštící pěnový kužel  středně hrubý pro FS 140
FLEX PK-V fialový pěnový pad pro středně hrubé leštění těžce dostupných míst s šestihranným uchycením pro flexibilní nástavec FS 140 použitelný s Aku leštičkou PXE80.PŘEDNOSTIkuželovitý tvar pro leštění např. pod klikami dveří nebo těžce dostupných m..
FLEX SET PXE 80 + AKU DD 2G + SADA KARTÁČŮ na čištění sedaček
Velmi výhodný a praktický set FLEX AKTIONS 1 skládající se z mini leštičky FLEX PXE 80, Aku vrtačky DD 2 G, 3 ks kartáčů na čištění látkových autosedaček, 2 kusů Li-Ion baterií a LED digitální nabíječky.Sada výhodná pro všechny detailery a mycí centr..
-30%
TONYIN LED Micro Polisher SET Mikro Aku Leštička 12V s kompletním vybavením
Mikro leštička Tonyin je určena pro leštění těžko dostupných míst jako jsou složité nárazníky, nástupní prahy aut, sloupky a leštění dekorů v interiéru automobilů. Perfektně zvládá i leštění alu kol nebo motocyklů. Micro leštička je díky vyměňovateln..
TONYIN Mini Detail Polisher Mini leštička na leštění detailů
Nano leštička s připojením na jakoukoli rotační leštičku se závitem M14 pro leštění těch nejméně dostupných detailů v interiéru a skrytých míst karosérie.MINI DETAIL POLISHER je velmi dobrý pomocník hlavně pro ty, kteří dotahují svou práci k dokonalo..
AUTOTRIZ Nano Mini Polisher Kit 3.0 + 2 Pasty ZviZZer ZDARMA!
Inovovaná kompletní sada Kit 3.0 s masivnějším připojením na obou stranách bovdenu na leštění nejmenších zákoutí na karosérii, disků kol a interiérů automobilů. Tato sada Vám poskytne vše potřebné k dotažení dokonalé práce. JAK TO CELÉ FUNGUJE:s..
-7%
RUPES BIGFOOT HLR75 MINI IBRID POLISHER Mini Aku leštička 75 mm, výkmit 12 mm + Nabíječ a 2 ks baterií
Nový RUPES BIGFOOT HLR75 IBRID MINI POLISHER představuje evoluci mezi leštičkami RUPES s technologií iBrid dual power. HLR75 iBrid Mini se ideálně hodí pro leštění prohnutých a méně dostupných míst karosérie a má 12 mm výkmit a unašeč 75 mm. HLR..
-7%
RUPES BIGFOOT HLR75 MINI IBRID POLISHER BETA Mini Aku leštička 75 mm, výkmit 12 mm v plastovém boxu s vybavením
Nový RUPES BIGFOOT HLR75 IBRID MINI POLISHER v kitu BETA a plastovém kufru systainer. Evoluce mezi leštičkami RUPES s technologií iBrid dual power. HLR75 iBrid Mini se ideálně hodí pro leštění prohnutých a méně dostupných míst karosérie a m..
Zobrazuji 1 až 15 z 15 (celkem stran 1)