Kategorie
Zimní autokosmetika
Autosol Rubber-Care fluid 75 ml Ochrana gumového dveřního těsnění s aplikátorem Rubber-Care fluid 75 ml
Společnost Autosol z Německa vyvinula impregnaci těsnících gum dveří automobilů, navíc s pohodlným aplikátorem. Ochrana na bázi polymerových vosků zvláčňuje a konzervuje těsnění dveří a kapoty motoru automobilů. Výrobce doporučuje použití 2 x ročně. ..
AUTOSOL De-Icer Windscreen 1 l -60°C Zimní směs do ostřikovačů
Extra kvalitní nemrznoucí směs do ostřikovačů z Německa. ,,na západě,, již dávno pochopili, že nemrznoucí směs není jen líh, ale musí obsahovat ty nejlepší suroviny. Ti, co znají letní směs do ostřikovačů Autosol vědí, že je to špička v oboru. Tenhle..
-29%
CHIMIGAL Veil New Polish 25 L 1:100 Konzervační vosk karosérií se sušícím účinkem pro podzimní a zimní období
CHIMIGAL Veil New Polish 25 L Konzervační vosk karosérií se sušícím účinkem pro podzimní a zimní období pro ruční nanášení (ředění v rozprašovači) nebo jako sušící vosk do portálové automatické myčky automobilů.Speciální polymery ve vosku obsažené vy..
DeIcer 500ml Rychlý rozmrazovač skel AUTOSOL
AUTOSOL De-Icer velmi rychle odmrazuje skla a zabraňuje opětovnému zamrzání. Odmrazovač lze také použít k odmrazování moderních plastových světlometů vyrobených z polykarbonátu.APLIKACE:Nastříkejte přímo na zmrzlý povrch a během pár vteřin se začne l..
Soft99 Anti-Fog Spray 180 ml přípravek proti zamlžení autoskel
Soft99 Anti Fog Spray efektivní produkt ve spreji proti zamlžování autoskel. Jednoduchou aplikací na skla postříkáním se rychle zbavíte zamlžených skel ve svém automobilu. při aplikaci na vyčištěná okna vytvoříte ochranou vrstvu pro prevenci následné..
Zobrazuji 1 až 5 z 5 (celkem stran 1)