Čistící technika Ecoservis s.r.o.

Detailingové školení Rupes BigFoot

Školení RUPES BigFoot

Jmenuji se Ondřej Soviš , údržbou a leštěním aut se zabívám už více než deset let. Posledních několik let se věnuji především leštění, renovací laků a vším s tím spojeným . Se společností ECOSERVIS s.r.o., která je importérem značky RUPES BigFoot, jsme se rozhodli nabídnout individuální školení, které školím já a je zaměřeno především pro správné a profesionální používání leštiček zn. RUPES, správnou přípravu vozidla a laku na leštění, správné finální ukončení a následnou pravidelnou údržbu.
Ukáži vám různé tipy a triky z leštění a údržby laku, předám obchodní zkušenosti z tohoto oboru, který vás může bavit a zároveň i živit.
Každý kdo absolvuje mé školení má nárok na zvýhodněné nakupování spotřebního materiálu zn. Rupes a je zakončenčeno certifikátem o proškolení. Školení je jak pro začátečníky, tak i pro zkušené detailery.
Školení je individuální maximálně pro 2 osoby, skládá se z teoretické části a praktické části a je na jeden celý den. Cena školení: 1 osoba 9.900,-Kč bez DPH, 2 osoby: 14.900,-Kč bez DPH.


Těším se na Vás
Ondřej Soviš